• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie Opole

Znalezionych ofert: 420

15879164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27609522 15879164 Oferujemy państwu , przestronny apartament znajdujący się na nowo powstałym osiedlu apartamentowców przy ul. Partyzanckiej .Nieruchomość o powierzchni 51.20 m2 z tarasem oraz przyneleżnym miejscem garażowym .W mi...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

2 600 PLN (51 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15599705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22176273 15599705 Prowadzisz firmę i szukasz dużej przestrzeni biurowej? W takim razie mamy coś dla Ciebie!Na wynajem oferujemy wolnostojący budynek biurowy o powierzchni 204m2 z BASENEM, mieszczący się przy ul. Dworskiej w dzielnicy Szczepanowice-Wójtowa W...

Opole (Szczepanowice-wójtowa wieś) (Opolskie, gm. Opole)

10 000 PLN (49 zł/m2)

11
-
204 m2
-
15263253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14148791 15263253  BIURA, MAGAZYN, OBIEKT NA WYNAJEM W OPOLU !Obiekt komercyjny o bardzo wysokim standardzie, położony we wschodniej części Opola, z dużym, własnym parkingiem. Pomieszczenia jasne, przestronne, komfortowe warunki socjalne. Ogrzewanie gazowe. T...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

34 000 PLN (57 zł/m2)

11
-
600 m2
-
15822854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27576226 15822854 Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka gdzie powstają dwa budynki 3-pietrowe.Lokalizacja: Wyśmienita lokalizacja jest także jednym z największych atut...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

628 038 PLN (13 956 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15841520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26791426 15841520 Szukasz miejsca, które będzie naprawdę Twoje?Mieszkanie przy ul. Dzierżonia o powierzchni 84,0 m² to 3 pokoje z ogromnym potencjałem - idealna baza, żeby urządzić je dokładnie tak, jak chcesz.Lokal wymag...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

675 000 PLN (8 036 zł/m2)

3
-
84 m2
-
15858285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27142503 15858285 Proponujemy Państwu do zakupu apartament o powierzchni 48,66 m2, położony na piątym piętrze, w nowej inwestycji, na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli  w mieście, w dzielnicy Kolonia Gosławicka. W skład apartamentu wchodzą:&a...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

690 000 PLN (14 375 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15413269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17988921 15413269 Hala w Opolu na sprzedaż wraz z funkcjonującą firmą !LubZakup inwestycyjny z długoletnim najemcą!Cena do negocjacji w formie indywidualnych rozmów..Wirtualny spacer:  https:youtu.beRqgkJpxKjzY?si=w-TFe3qfh3pyqwcc&nbsp...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

26 000 000 PLN (7 145 zł/m2)

11
-
3639 m2
-
15867613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27349983 15867613 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Luksusowy apartament 65,85 m² z imponującym tarasem – Atlantis Prestige ParkSzukasz miejsca, w którym nowoczesny design łączy się z komfortem i spokojem? Poznaj Atlantis Prestige Park w Opol...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

757 275 PLN (11 650 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15829347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26625816 15829347 Nowoczesne mieszkanie z balkonem – Atlantis Prestige ParkPrzedstawiamy komfortowe mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 62.57 m² z przestronnym balkonem 9,10 m², o nr 5310, położ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

707 041 PLN (11 404 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15877140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562378 15877140 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Półwieś w Opolu przy ul. Partyzanckiej.Nieruchomość znajdującą się na II piętrze stanowi apartament o pow. 60,02 m2&am...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

780 000 PLN (13 000 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15876256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27533737 15876256 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Nowoczesne 3 pokoje z dużym balkonem – Atlantis Prestige Park Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl z wygodą codziennego życia? Poznaj Atlantis Prestige Park (Etap II) – ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

642 850 PLN (11 688 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15870824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27440641 15870824 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem – Atlantis Prestige Park, OpoleSzukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetne doświetlenie? Ta oferta w prestiżowej inwes...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

707 041 PLN (11 404 zł/m2)

3
-
62 m2
-