• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie Opole

Znalezionych ofert: 420

15885277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zabudowa bliźniacza gotowy do zamieszkania 27721862 15885277 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 155,90 m², położonego na działce o powierzchni 334 m² wraz z dodatkowym ogrodem o powierzchni około 90 m² (dzierżawa od miasta), zlokalizowanego w spokojnej części Opola - d...

Opole (Grotowice) (Opolskie, gm. Opole)

1 050 000 PLN (6 774 zł/m2)

7
2
155 m2
2000
15830911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie i funkcjonalne 3-pokoje, ul. Ozimska 26682504 15830911 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego w inwestycji Nova Ozimska, przy ul. Ozimskiej w Opolu (Kolonia Gosławicka). Mieszkanie w stanie idealnym, wykończone z najwyższą starannością, gotowe do...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

790 000 PLN (14 107 zł/m2)

3
1
56 m2
2019
15877591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27574092 15877591 Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie na czwartym piętrze w dynamicznie rozwijającym się osiedlu przy ulicy Złotej w Opolu . Mieszkanie jest jasne i słoneczne, składa się z dwóch przytulnych sypialni oraz przestronnego salonu...

Opole (Grotowice) (Opolskie, gm. Opole)

499 000 PLN (9 241 zł/m2)

3
-
54 m2
-
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15869061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27397907 15869061 Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 Maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, jeden został sprytnie...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

620 000 PLN (10 333 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15842533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26805444 15842533 Specjalnie dla Ciebie oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2.Lokalizacja:Wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekie...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

609 000 PLN (12 688 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15870824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27440641 15870824 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem – Atlantis Prestige Park, OpoleSzukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetne doświetlenie? Ta oferta w prestiżowej inwes...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

707 041 PLN (11 404 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15884287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698651 15884287 Jeśli szukasz dużego, funkcjonalnego mieszkania w Opolu, które zapewni komfort życia dla całej rodziny i jednocześnie pozwoli odpocząć w spokojnym otoczeniu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzch...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

820 000 PLN (9 111 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15881334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629057 15881334 PRESTIŻ I SPOKÓJ W SERCU OPOLA – TWÓJ NOWY ADRES PRZY RYNKUCzy można mieszkać w samym centrum tętniącego życiem miasta, a jednocześnie cieszyć się ciszą i kameralną atmosferą?Przy ul. Książąt Opolskich niemożliwe staje...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

599 000 PLN (12 224 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15863169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27240849 15863169 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, zlokalizowanego w dzielnicy Szczepanowice – Wójtowa Wieś w Opolu, przy ul. Barona (Apartamenty Natura 2).UKŁAD P...

Opole (Szczepanowice-wójtowa wieś) (Opolskie, gm. Opole)

1 049 000 PLN (12 639 zł/m2)

4
-
83 m2
-
15370163 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17004145 15370163 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 42,50 m2 w bloku na ul. Rybackiej w Opolu. Zlokalizowane na IV piętrze.Mieszkanie&a...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

2 000 PLN (48 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15822332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26635122 15822332 Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w miejscowości Opole-Czarnowąsy.Budynek budowany w 1996 roku z wysokiej klasy materiałów, cegła lita, pełna o całkowitej powierzchni 190m2m, użytkowej 146,56m2. W sąsiedztwie zabudowa willowa. Dom po...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 180 000 PLN (6 211 zł/m2)

4
3
190 m2
1996