• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Domy na sprzedaż Opolskie

Znalezionych ofert: 293

15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15890581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27879699 15890581 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ - 2 domy jednorodzinne , działka o powierzchni 59,96 arów oraz prywatny las.Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w bardzo spokojnym i cichym miejscu  - Ochodze ( gmina Komprachcice )DZIAŁKA&nb...

Ochodze (Opolskie, gm. Komprachcice)

2 290 000 PLN (8 267 zł/m2)

9
-
277 m2
-
15885277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zabudowa bliźniacza gotowy do zamieszkania 27721862 15885277 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 155,90 m², położonego na działce o powierzchni 334 m² wraz z dodatkowym ogrodem o powierzchni około 90 m² (dzierżawa od miasta), zlokalizowanego w spokojnej części Opola - d...

Opole (Grotowice) (Opolskie, gm. Opole)

1 050 000 PLN (6 774 zł/m2)

7
2
155 m2
2000
15598647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22147058 15598647 Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Sylwii Mazur osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1OGUp-s2362023 przed Sądem Rejonowym w Opolu, V Wydział Gospodarczy, s...

Kędzierzyn-Koźle (Opolskie, gm. Kędzierzyn-Koźle)

110 600 PLN (687 zł/m2)

4
-
161 m2
-
15857763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27133121 15857763 Dom wybudowany w technologii tradycyjnej w 1968 roku, wraz z murowanymi budynkami gospodarczymi z 1932 roku, posadowionymi na działce o powierzchni 2059 m2. Dom przeznaczony do kapitalnego remontu. Na powierzchnię ok. 120 m2 składają się dwa pokoje, ...

Popielów (Opolskie, gm. Popielów)

275 000 PLN (2 292 zł/m2)

4
1
120 m2
1968
15878243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27591320 15878243 Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 1972 roku, rozbudowany w 2002 roku. Budynek dwukondygnacyjny (parter + piętro), podpiwniczony.Powierzchnia całkowita 256.4m2 (wliczone podpiwniczenie), powierzchnia użytkowa (czyli parter i piętro) 164.3m2.Bu...

Namysłów (Opolskie, gm. Namysłów)

428 000 PLN (1 669 zł/m2)

5
1
256.41 m2
1972
15822332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26635122 15822332 Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w miejscowości Opole-Czarnowąsy.Budynek budowany w 1996 roku z wysokiej klasy materiałów, cegła lita, pełna o całkowitej powierzchni 190m2m, użytkowej 146,56m2. W sąsiedztwie zabudowa willowa. Dom po...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 180 000 PLN (6 211 zł/m2)

4
3
190 m2
1996
15878758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wielopoziomowy dom z garażem i ogrodem 27599027 15878758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m², położonego na działce 378 m², w spokojnej i zielonej części Kolonii Gosławickiej w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób po...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

990 000 PLN (7 333 zł/m2)

5
2
135 m2
2016
15866764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie działki, 10 min od centrum Opola 27327319 15866764 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu typu bliźniak, położonego na dużej i ustawnej działce o powierzchni 8,5 ara. Nieruchomość daje szerokie możliwości aranżacyjne oraz stanowi świetną bazę do stworzenia przestrzeni dopasowanej do wła...

Opole (Nowa wieś królewska) (Opolskie, gm. Opole)

370 000 PLN (5 692 zł/m2)

3
1
65 m2
1923
15863161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Środkowy segment z ogródkiem i garażem 27239411 15863161 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej i cenionej części Opola - dzielnicy Kolonia Gosławicka przy ul. Tarnopolskiej. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfo...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

1 199 000 PLN (9 992 zł/m2)

5
2
120 m2
2000
15887650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Środkowy segment z ogrodem i tarasem, bezczynszowy 27789737 15887650 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 158 m², położonego na działce o powierzchni 276 m², zlokalizowanego na Osiedlu Medyk w dzielnicy Gosławice w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla ...

Opole (Gosławice) (Opolskie, gm. Opole)

950 000 PLN (6 013 zł/m2)

4
3
158 m2
1998
15844238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogródkiem blisko centrum miasta 26826569 15844238 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 170 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w dobrze zagospodarowanej okolicy, która zapewnia wygodę codziennego życia o...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

775 000 PLN (4 559 zł/m2)

7
2
170 m2
1939