• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Opolskie

Znalezionych ofert: 349

15398888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17662238 15398888 Idealna okazja dla osób szukających mieszkania na parterze!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(67,65 m2) w Centrum Baborowa!Mieszkanie jest po generalnym remoncie parę lat temu w skład którego wchodziła wymiana wszystkich instalacji(elektrycznej oraz W...

Baborów (Opolskie, gm. Baborów)

250 000 PLN (3 731 zł/m2)

3
1
67 m2
1991
15841820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798290 15841820 89 m² z pięknym ogrodem w centrum i widokiem na góry -  Bezczynszowe - GarażNa sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o pow. 89 m², stanowiące 12 domu z odrębną księgą wieczystą, położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Chrobrego w ścis...

Głubczyce (Opolskie, gm. Głubczyce)

429 000 PLN (4 820 zł/m2)

4
1
89 m2
1940
15173425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11662746 15173425 Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie z ogródkiem i garażem w cenie! NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWE MIESZKANIE - usytuowane w niskim, zadbanym budynku, gdzie mieszka jeszcze tylko dwóch sąsiadów!Nieruchomość w stanie bardzo dobrym, do zamieszkania, nie wymaga ...

Baborów (Opolskie, gm. Baborów)

349 000 PLN (2 792 zł/m2)

4
1
125 m2
1939
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15869061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27397907 15869061 Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 Maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, jeden został sprytnie...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

620 000 PLN (10 333 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15848413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936292 15848413 Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone w Krapkowicach, przy Rynku.Lokal mieści się na pierwszym piętrze, wielorodzinnego budynku.Budynek ocieplony, zadbany, zarządzany przez Wspólnotę.Składa ...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

369 000 PLN (4 792 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15842533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26805444 15842533 Specjalnie dla Ciebie oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2.Lokalizacja:Wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekie...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

609 000 PLN (12 688 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15828121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602266 15828121 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Opola – ul. KośnegoUkład pomieszczeń:- 3 pokoje ( dwa z oknami na północ, jeden na południe)- kuchnia ( na południe)- łazienka z wc- przedpokój- balkon - loggia  ( na ...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

699 000 PLN (8 630 zł/m2)

3
-
81 m2
-
15884287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698651 15884287 Jeśli szukasz dużego, funkcjonalnego mieszkania w Opolu, które zapewni komfort życia dla całej rodziny i jednocześnie pozwoli odpocząć w spokojnym otoczeniu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzch...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

820 000 PLN (9 111 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15872911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27505467 15872911 Jeśli chcesz mieszkać w prestiżowej dzielnicy Opola, mieć piękne mieszkanie z loggią, a zarazem cieszyć się spokojem to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Malinka, przy ulicy Piotrkowskiej, to idealna propozycja d...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

599 000 PLN (9 076 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15810896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26421684 15810896 Mieszkanie w sercu Namysłowa wygoda i świetna lokalizacja!Szukasz idealnego miejsca, które będzie spełnieniem Twoich marzeń o komfortowym życiu w centrum miasta? Mamy dla Ciebie ofertę, której nie możesz przegapić! Przestronne, jasne mieszkanie 2-po...

Namysłów (Opolskie, gm. Namysłów)

295 000 PLN (6 413 zł/m2)

2
1
46 m2
1966
15845511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26862773 15845511  Mieszkanie 2 -pokojowe z prywatnym parkingiem na sprzedaż w Opolu. Marzysz o cichym, spokojnym miejscu, które będzie Twoim azylem, a jednocześnie zapewni bliskość niezbędnej infastruktury? To mieszkanie spełni Twoje ocze...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

550 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
55 m2
-