• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie Opole

Znalezionych ofert: 423

15884984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715069 15884984 Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu.Kształt działki nieregularny.W Planie Ogólnym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. D...

Opole (Chabrów) (Opolskie, gm. Opole)

830 000 PLN (1 269 zł/m2)

-
-
654 m2
-
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15895942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27963067 15895942 Słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m2 położone na parterze kamienicy w dzielnicy Generalskiej w Opolu.Rozkład pomieszczeń, lokalizacja, dostęp poprzez klatkę schodową lub oddzielnym wejściem, powodują, że mieszkanie świetnie nadaje si...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

3 700 PLN (39 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15869061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27397907 15869061 Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 Maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, jeden został sprytnie...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

620 000 PLN (10 333 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15870824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27440641 15870824 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem – Atlantis Prestige Park, OpoleSzukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetne doświetlenie? Ta oferta w prestiżowej inwes...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

707 041 PLN (11 404 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15866360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27319025 15866360 Szukasz mieszkania po remoncie, które zaaranżujesz według własnego stylu?Oto dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone przy ul. 1 Maja w Opolu, w Śródmieściu.Lokal znajduje się na parterze, posiada b...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

480 000 PLN (11 163 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15884287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698651 15884287 Jeśli szukasz dużego, funkcjonalnego mieszkania w Opolu, które zapewni komfort życia dla całej rodziny i jednocześnie pozwoli odpocząć w spokojnym otoczeniu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzch...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

820 000 PLN (9 111 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15881334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629057 15881334 PRESTIŻ I SPOKÓJ W SERCU OPOLA – TWÓJ NOWY ADRES PRZY RYNKUCzy można mieszkać w samym centrum tętniącego życiem miasta, a jednocześnie cieszyć się ciszą i kameralną atmosferą?Przy ul. Książąt Opolskich niemożliwe staje...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

599 000 PLN (12 224 zł/m2)

2
-
49 m2
-
14414541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31818 14414541 Opole, centrum biurowo-usługowe, obiekt 9945m2, sprzedaż 7 990 000,00 zł. Budynki usytuowane są na działkach o łącznej powierzchni 16 752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2) pozostaje niezabudowana, co stwarza szerokie możliwości inwest...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

7 990 000 PLN (846 zł/m2)

11
1
9445 m2
-
15878758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wielopoziomowy dom z garażem i ogrodem 27599027 15878758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m², położonego na działce 378 m², w spokojnej i zielonej części Kolonii Gosławickiej w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób po...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

990 000 PLN (7 333 zł/m2)

5
2
135 m2
2016
15866104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3-pokojowe z tarasem i ogrodem 27311618 15866104 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z ogrodem, położonego w zielonej części Opola - Chmielowicach przy ul. Topazowej. Nieruchomość łączy komfort domu z wygodą mieszkania, oferując prywatność oraz nowoczesne rozwiązania techn...

Opole (Chmielowice) (Opolskie, gm. Opole)

950 000 PLN (13 014 zł/m2)

3
1
73 m2
2020
15866764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie działki, 10 min od centrum Opola 27327319 15866764 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu typu bliźniak, położonego na dużej i ustawnej działce o powierzchni 8,5 ara. Nieruchomość daje szerokie możliwości aranżacyjne oraz stanowi świetną bazę do stworzenia przestrzeni dopasowanej do wła...

Opole (Nowa wieś królewska) (Opolskie, gm. Opole)

370 000 PLN (5 692 zł/m2)

3
1
65 m2
1923