• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie Opole

Znalezionych ofert: 424

15841517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26791423 15841517 Szukasz miejsca, które będzie naprawdę Twoje?Mieszkanie przy ul. Bytnara Rudego o powierzchni 63,80 m² to 3 pokoje z ogromnym potencjałem - idealna baza, żeby urządzić je dokładnie tak, jak chcesz.Lokal wymaga remontu i w...

Opole (Armii krajowej) (Opolskie, gm. Opole)

499 000 PLN (7 921 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15885277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zabudowa bliźniacza gotowy do zamieszkania 27721862 15885277 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 155,90 m², położonego na działce o powierzchni 334 m² wraz z dodatkowym ogrodem o powierzchni około 90 m² (dzierżawa od miasta), zlokalizowanego w spokojnej części Opola - d...

Opole (Grotowice) (Opolskie, gm. Opole)

1 050 000 PLN (6 774 zł/m2)

7
2
155 m2
2000
15888757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy apartament z tarasem 27823395 15888757 Szukasz przestrzeni, która łączy komfort domu jednorodzinnego z wygodą miejskiego apartamentu? To mieszkanie na zamkniętym, spokojnym osiedlu jest idealną propozycją dla wymagającego klienta.Kluczowe informacje:Powierzchnia: 88,9 m²Piętro: 1 (w niski...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 275 000 PLN (14 489 zł/m2)

4
1
88 m2
2014
15887245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27779353 15887245 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15863161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Środkowy segment z ogródkiem i garażem 27239411 15863161 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej i cenionej części Opola - dzielnicy Kolonia Gosławicka przy ul. Tarnopolskiej. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfo...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

1 199 000 PLN (9 992 zł/m2)

5
2
120 m2
2000
15815952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26638040 15815952 WYJĄTKOWY DOM W CZARNOWĄSACH - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 8-letniego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Opola - Czarnowąsy . To idealna propozycja dla os&...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

1 049 000 PLN (7 493 zł/m2)

5
-
140 m2
2017
15512992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20183442 15512992 Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny znajdujący się na obrzeżach Opola.Teren.Dwie działki o kształcie zbliżonym do trójkąta. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ujęty symbolem MNU:Teren zabudowa...

Opole (Gosławice) (Opolskie, gm. Opole)

2 990 000 PLN (641 zł/m2)

-
-
4662 m2
-
15884984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715069 15884984 Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu.Kształt działki nieregularny.W Planie Ogólnym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. D...

Opole (Chabrów) (Opolskie, gm. Opole)

830 000 PLN (1 269 zł/m2)

-
-
654 m2
-
15838986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737455 15838986 Szukasz nowoczesnego mieszkania z dużą przestrzenią na zewnątrz, które jest już prawie wykończone pod klucz? Ta oferta spełni oczekiwania nawet wymagających klientów.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

685 000 PLN (14 271 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15360809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16803478 15360809 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerObiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy bezpośrednio przy obwodnicy miasta, doskonała ekspozycja. Obiekt 1800 m2 w części wynajęty. Teren 3200 m2, utwardzony-kostka brukowa. Wszystkie media, dojazd asfalt. W...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

4 968 000 PLN (2 760 zł/m2)

4
-
1800 m2
-
15793790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji – Opole Zakrzów 26048538 15793790 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 107 m², położonego na działce o powierzchni 629 m² w spokojnej i zielonej części Opola - dzielnicy Zakrzów. Nieruchomość stanowi interesującą propozycję dla o...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

790 000 PLN (7 383 zł/m2)

4
2
107 m2
1964
15826782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3-pokojowe z ogródkiem, Przylesie 26588978 15826782 Miejsce, gdzie miasto spotyka się z naturą.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 66,15 m², położonego na parterze nowoczesnego budynku na osiedlu Nowe Przylesie w Opolu.Nieruchomość wyróżn...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

859 000 PLN (13 015 zł/m2)

3
1
66 m2
2020