• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie Opole

Znalezionych ofert: 420

15360809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16803478 15360809 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerObiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy bezpośrednio przy obwodnicy miasta, doskonała ekspozycja. Obiekt 1800 m2 w części wynajęty. Teren 3200 m2, utwardzony-kostka brukowa. Wszystkie media, dojazd asfalt. W...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

4 968 000 PLN (2 760 zł/m2)

4
-
1800 m2
-
15826782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3-pokojowe z ogródkiem, Przylesie 26588978 15826782 Miejsce, gdzie miasto spotyka się z naturą.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 66,15 m², położonego na parterze nowoczesnego budynku na osiedlu Nowe Przylesie w Opolu.Nieruchomość wyróżn...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

859 000 PLN (13 015 zł/m2)

3
1
66 m2
2020
15348368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16462786 15348368 Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Opolu w dzielnicy ZWM. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, dwóc...

Opole (Zwm) (Opolskie, gm. Opole)

750 000 PLN (11 719 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15886510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27760510 15886510 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka produkcyjno - usługowa o powierzchni 1844 m2.Działka znajduje się w Opolu przy ul. Głogowskiej w strefie przemysłowej.Dogodny dojazd drogą asfaltową, w granicach działki pełna infrastru...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

1 100 000 PLN (597 zł/m2)

-
-
1844 m2
-
15886452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27757537 15886452 NOWA CENA 775000!!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub domu ...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

775 000 PLN (4 559 zł/m2)

7
-
170 m2
2010
15822332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26635122 15822332 Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w miejscowości Opole-Czarnowąsy.Budynek budowany w 1996 roku z wysokiej klasy materiałów, cegła lita, pełna o całkowitej powierzchni 190m2m, użytkowej 146,56m2. W sąsiedztwie zabudowa willowa. Dom po...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 180 000 PLN (6 211 zł/m2)

4
3
190 m2
1996
15701534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24219118 15701534 Działka budowalana o powierzchni 0,3847HA zlokalizowana w dzialnicy Wróblin w Opolu przy ulicy Krzanowickiej. Działka płaska. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 10MN. W sąsiedztwie nowobudowane osiedle domów jednor...

Opole (Wróblin) (Opolskie, gm. Opole)

649 000 PLN

-
-
3847 m2
-
15885836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27742971 15885836 OPOLE CENTRUM Apartament 147 m² w kamienicy z duszą ul. Grunwaldzka II piętro III tylko 1 mieszkanie na piętrze To nie jest kolejne mieszkanie w bloku. To 147 metrów w prawdziwej opolskiej kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej, dwa kroki od Rynku...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 250 001 PLN (8 503 zł/m2)

4
2
147 m2
1930
15856093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27083082 15856093 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI3 POKOJOWE PO GENERALNYM REMONCIE OFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Pełna własność z księgą wieczystą.Mieszkanie wyremontowane w nowoczesnym stylu z wyjątkowym widokiem z okien, z dużym balkonem, na opolskim osi...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

519 000 PLN (11 043 zł/m2)

3
-
47 m2
1973
15881334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629057 15881334 PRESTIŻ I SPOKÓJ W SERCU OPOLA – TWÓJ NOWY ADRES PRZY RYNKUCzy można mieszkać w samym centrum tętniącego życiem miasta, a jednocześnie cieszyć się ciszą i kameralną atmosferą?Przy ul. Książąt Opolskich niemożliwe staje...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

599 000 PLN (12 224 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15874980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27522807 15874980 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie  położone na I piętrze w niskim budynku, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola: zielonej i bardzo spokojnej Kolonii Gosławickiej przy ulicy Jodłowej.Mieszkanie o powierzchni 49, 52m2,&n...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

510 000 PLN (10 408 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15716867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24520626 15716867 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Armii Krajowej w Opolu.Mieszkanie o powierzchni 72 m2.Mieszkanie składa się z:- dużego pokoj...

Opole (Armii krajowej) (Opolskie, gm. Opole)

589 000 PLN (8 181 zł/m2)

3
-
72 m2
-