• Nieruchomości woj. Opolskie
 

na wynajem Opolskie

Znalezionych ofert: 187

15878965 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27603133 15878965 Do wynajęcia posiadamy dwupokojowe mieszkanie w centrum Strzelec Opolskich o powierzchni 56m², najdujące się na pierwszym piętrze. do mieszkanie przynależy część strychu oraz duża piwnica. Mieszaknie częściowo umeblowane i wyposażone. Na c...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

1 600 PLN (29 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15739019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24918392 15739019 Przestronne mieszkanie na wynajem - Góra Świętej Anny Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 100 m² , usytuowane na ostatnim piętrze 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalno-usługowego, położonego w ser...

Leśnica (Góra świętej anny) (Opolskie, gm. Leśnica)

1 500 PLN (15 zł/m2)

2
-
100 m2
-
15876303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27535352 15876303 Witrynowy lokal zlokalizowany w przepięknie odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Opola przy ulicy Ozimskiej 8. Mieszkańcom tego miasta nie trzeba rekomendować tej lokalizacji i opowiadać o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego, natomiast ...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

6 400 PLN (52 zł/m2)

11
-
122 m2
1920
15834280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26709564 15834280 Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupoziomowe mieszkanie w Brzegu. Mieszkanie składa się z:-salonu,-sypialni,-pokoju na piętrze-przedpokoju- łazienki z toaletą- schowka z piecem C.O.Do mieszkania przynależy  piwnica wielkości 9.7m2. M...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (33 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15849489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26969233 15849489 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 46m2Oferujemy do wynajęcia bardzo słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.13m2, położone w świetnej lokalizacji z pełną infastrukturą w zasięgu kilku minut - sklepy, punkty usługow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

1 800 PLN (39 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15771678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25593264 15771678 Lokal w Opolu przy ulicy Osmańczyka 13 o powierzchni 72 m². Składa się z dużej sali sprzedażowej, mniejszego pomieszczenia oraz zaplecza wraz z toaletą. Posiada witrynę od frontu, wejście od ulicy oraz jedno dedykowane miejsce postojowe z tyłu budynk...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

3 900 PLN (54 zł/m2)

11
-
72 m2
1920
15867615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27349991 15867615 Lokal gastronomiczny ok. 150m2 w ścisłym centrum Brzegu!Do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni ok. 150m2 zlokalizowany  w samym sercu miasta - w miejscu o dużym ruchu pieszym i świetnej widoczności.Przez wiele lat funkcjonowała tu znana ...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

4 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15868617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27386963 15868617 TYLKO U NAS!!! Przytulne 2 Pokoje z Dużym Balkonem - Malinka, Al. Solidarności do najęcia od ręki Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny apartament o powierzchni 40,5 m² , zlokalizowany w prestiżowej części Opola - dzielnicy Kol...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15866358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27319020 15866358 Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w jednym z bloków przy ul. Dambonia w Opolu . Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze o powierzchni 30 m2.Składa się z :salonu z aneksem kuchennym- łazienki- przedpokoju- dużego balkonu.At...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

1 400 PLN (47 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15370163 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17004145 15370163 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 42,50 m2 w bloku na ul. Rybackiej w Opolu. Zlokalizowane na IV piętrze.Mieszkanie&a...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15561873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21363782 15561873 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie do wynajmu zlokalizowane w Opolu. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 42,21 m2 wraz z przynależną piwnicą i mie...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15552238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21009148 15552238 Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni użytkowej 43.42 m², położone na II piętrze w nowo wybudowanym budynku na jednym z osiedli w Brzegu.W pełni umeblowane Przestr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

3 000 PLN (70 zł/m2)

2
-
43 m2
-