• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Opolskie

Znalezionych ofert: 123

12785694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 85644 12785694 Do sprzedaży hala produkcyjno- magazynowa,murowana o powierzchni 1200m2 wraz z pomieszczeniami pomocniczymi. Hala jest wyremontowana, zaopatrzona jest w prąd i wodę, bez ogrzewania. Dzięki konstrukcji pozwala na dowolną konfigurację wnętrza. do tego ...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

2 000 000 PLN (1 667 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
12785719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 85655 12785719 Do sprzedania duża działka na terenie przemysłowym, położona w bliskiej odległości drogi krajowej nr 45 w pobliżu Krapkowic. Działka ma powierzchnię dwóch hektarów i cały ten teren jest ogrodzony betonowym murem. Znaczna część terenu bo 8000m jest wy...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

550 000 PLN (28 zł/m2)

11
-
20000 m2
-
15802410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 26266147 15802410 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam budynek usługowo-handlowo-magazynowy wraz z dużą działką w Praszce.Budynek ma około 2000 m2 powierzchni użytkowej, a działka powierzchnię 7000 m2.Budynek ma duże możliwości adaptacyjne.Sama działk...

Praszka (Opolskie, gm. Praszka)

2 250 000 PLN (1 125 zł/m2)

12
-
2000 m2
-
15739073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24917938 15739073 Na sprzedaż lokal handlowo-uslugowy o powierzchni 105 m2 położony na parterze kamienicy przy Rynku 16 w Niemodlinie. Lokal wyposażony w wodę, kanalizację i energię elektryczną, dotychczas wykorzystywany na sklep mięsny. W związku z prowadzon...

Niemodlin (Opolskie, gm. Niemodlin)

260 000 PLN (2 500 zł/m2)

11
-
104 m2
-
15784944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25864451 15784944 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego garażu przy ul. Szkolnej w Brzegu.   Lokal niemieszkalny o powierzchni 24,60 m2 położony jest na wysokości gruntu w budynku mieszkalnym, pomi...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

80 000 PLN (3 333 zł/m2)

11
-
24 m2
-
15701528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24219125 15701528 Obiekt położony w Opolu, w przemysłowej części dzielnicy Szczepanowice, przy ulicy Magazynowej 4, działka numer 1383.Działka o powierzchni 8128m2,zabudowana jest piętrowym budynkiem biurowym, połączonym z częścią magazynową o powierzchni 2076m2 oraz ...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

6 450 000 PLN (794 zł/m2)

1
-
8128 m2
1970
15838985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26737454 15838985 Oferujemy Państwu do sprzedaży, atrakcyjnie zlokalizowany, budynek usługowo-handlowy, położony w Krapkowicach, dzielnica Otmęt, przy głównej arterii miasta.Budynek jednokondygnacyjny, dach płaski, w stanie do remontu, częściowo po...

Krapkowice (Otmęt) (Opolskie, gm. Krapkowice)

2 200 000 PLN (6 286 zł/m2)

11
-
350 m2
-
12786635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 85697 12786635 Do Sprzedania lokal usługowy w bardzo dobrym punkcie,o powierzchni 312 m2.Lokal posiada dwa niezależne wejścia,podjazd dla inwalidów,przestronny korytarz,składa się z 7 pomieszczeń o powierzchni od 20-40m2,oraz dwóch toalet.Lokal jest po gruntownym r...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

1 100 000 PLN (3 526 zł/m2)

11
-
312 m2
-
15826863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26601652 15826863 Oferujemy Państwu do sprzedaży, atrakcyjnie zlokalizowany, budynek usługowo-handlowy, położony w centrum wsi Kamionek, przy Placu Stawowym, ok. 1 km od toru wyścigowego Silesia Ring!Budynek jednokondygnacyjny, dach płaski.Duża 20 ar...

Kamionek (Opolskie, gm. Gogolin)

350 000 PLN (972 zł/m2)

11
-
360 m2
-
15829768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26643013 15829768 Obiekt biurowy położony w Łambinowicach. Posadowiony jest na działce, o nieregularnym kształcie o powierzchni 2047m2, która w miejscowym planie zagospodarowania jest przeznaczona pod usługi. Składa się z dwóch części:-starszej (wybudowanej przed 1...

Łambinowice (Opolskie, gm. Łambinowice)

650 000 PLN (650 zł/m2)

1
-
1000 m2
1971
15563144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21391843 15563144 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego obiektu, który znajduje się w Korfantowie między Opolem a Nysą w województwie opolskim. Nieruchomość łączy w sobie w pełni wyposażoną pizzerię, dużą salę weselną, profesjonalnie wyposażoną...

Korfantów (Opolskie, gm. Korfantów)

1 745 000 PLN (2 504 zł/m2)

5
-
697 m2
2013
15701541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24219128 15701541 NA SPRZEDAŻ Obiekt hotelowo-konferencyjny inwestycyjny Głuchołazy Pokrzywna woj. opolskie Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, w pełni funkcjonujący obiekt hotelowo-konferencyjny położony w miejscowości Pokrzywna (Głuchołazy), w bezpośrednim sąs...

Pokrzywna (Opolskie, gm. Głuchołazy)

3 950 000 PLN (3 292 zł/m2)

12
-
1200 m2
2012