• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Opolskie

Znalezionych ofert: 123

14681429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 161130 14681429 Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z własnością budynku stanowiącego odrębny od gruntu przedmiot własności. Działka o powierzchni 511 m2 o numerze ewidencyjnym 2013, obręb nr 0014 Koźle.Teren zabudowany jest 3-kondyg...

Kędzierzyn-Koźle (Opolskie, gm. Kędzierzyn-Koźle)

1 500 000 PLN (1 523 zł/m2)

11
-
985 m2
1992
15870163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica Usługowo-Gastronomiczna Zębowice 27421542 15870163 Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną o ogromnym potencjale adaptacyjnym, zlokalizowaną w centrum Zębowic (powiat oleski, woj. opolskie) przy ul. Izydora Murka 5. Obiekt to stylowa kamienica z początku XX wieku, która w 2022 roku...

Zębowice (Opolskie, gm. Zębowice)

2 600 000 PLN (6 582 zł/m2)

11
-
395 m2
-
15866824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica Usługowo-Gastronomiczna Zębowice 27329294 15866824 Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną o ogromnym potencjale adaptacyjnym, zlokalizowaną w centrum Zębowic (powiat oleski, woj. opolskie) przy ul. Izydora Murka 5. Obiekt to stylowa kamienica z początku XX wieku, która w 2022 roku...

Zębowice (Opolskie, gm. Zębowice)

2 600 000 PLN (6 582 zł/m2)

11
-
395 m2
-
15866892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27331215 15866892 Domaszowice, dnia 24.03.2026 r. O G Ł O S Z E N I E Działając zgodnie z art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 z późn. zm.) i § 13 rozporządzen...

Domaszowice (Woskowice górne) (Opolskie, gm. Domaszowice)

900 000 PLN (1 546 zł/m2)

11
-
582 m2
-
15715907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24503080 15715907 Nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy gotowy do natychmiastowego użytkowania. Wysoki standard, funkcjonalny układ oraz bardzo dobra lokalizacja. Idealny dla firmy lub inwestora szukającego gotowego obiektu.  obiekt produkcyjno-magazynowy   g...

Bierawa (Opolskie, gm. Bierawa)

32 000 000 PLN (4 267 zł/m2)

11
-
7500 m2
-
15763313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25422554 15763313 Na sprzedaż - lokal usługowy z dużym potencjałem, parter, witryny, centrum Na sprzedaż przestronny lokal usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego , bezpośrednio od strony ulicy - doskonale widoczny dla ruchu pieszych i samochodowego....

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

450 000 PLN (4 737 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15798688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26178949 15798688 Oferujemy do sprzedaży tartak wraz z placem składowym mieszczące się na działkach o powierzchni ok. 1,4 ha oraz przyległą działkę przemysłową, również z dostępem do publicznej drogi asfaltowej, o powierzchni 0,85 ha. Tartak położony jest pod Krapkowi...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

5 800 000 PLN (308 zł/m2)

11
-
18849 m2
-
15789828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25950372 15789828 Oferujemy do sprzedaży halę produkcyjno-magazynową o powierzchni ok. 2500 m2 położoną pod Koźlem. Hala o wysokości ok. 6 , posiada bramy wjazdowe z poziomu "0". Hala jest bardzo dobrze skomunikowana, z łatwym dojazdem do drogi krajo...

Kędzierzyn-Koźle (Koźle) (Opolskie, gm. Kędzierzyn-Koźle)

1 400 000 PLN (560 zł/m2)

11
-
2500 m2
-
13833028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 100439 13833028 Oferujemy do sprzedaży kamieniołom granitu Bożi Hora o bogatych zasobach surowca, położony w Czechach, w obrębie ołomunieckim, w gminie Zulova, ok. 25 km od Paczkowa. Kamieniołom jest własnością rodzinnej firmy, która wydobywała ok. 4000 m3 (10,7 to...

Paczków (Gościce) (Opolskie, gm. Paczków)

2 500 000 PLN (43 zł/m2)

11
-
58057 m2
-
13833006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 100420 13833006 Oferujemy do sprzedaży kamieniołom granitu Ehrlich o bogatych zasobach surowca, położony w Czechach, w obrębie ołomunieckim, w obrębie Lipova, ok. 25 km od Paczkowa. Kamieniołom jest własnością rodzinnej firmy, która wydobywała ok. 4500 m3 (12 ton) ...

Paczków (Opolskie, gm. Paczków)

3 400 000 PLN (84 zł/m2)

11
-
40659 m2
-
12785701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 85643 12785701 Do sprzedaży hala produkcyjno- magazynowa, położona w Kędzierzynie, w niedalekiej odległości od centrum miasta i równocześnie z łatwym dojazdem do obwodnicy. Nieruchomość składa się z dwóch przedzielonych ścianą hal, o łącznej powierzchni 460 m2 i w...

Kędzierzyn-Koźle (Kędzierzyn) (Opolskie, gm. Kędzierzyn-Koźle)

2 500 000 PLN (2 500 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
13272822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 87951 13272822 Do sprzedaży hala produkcyjno- magazynowa, położona w Kędzierzynie, w niedalekiej odległości od centrum miasta i równocześnie z łatwym dojazdem do obwodnicy. Nieruchomość składa się z dwóch przedzielonych ścianą hal, o łącznej powierzchni 460 m2 i w...

700 000 PLN (1 273 zł/m2)

11
-
550 m2
-