• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Opolskie

Znalezionych ofert: 1 083

15876389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, 2-pokojowe 27536476 15876389 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ul. Stawowej w Opolu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji oddanej do użytku w 2026 roku i daje możliwość aranżacji wnętrza według własn...

Opole (Szczepanowice) (Opolskie, gm. Opole)

510 000 PLN (12 143 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15890580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879701 15890580 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia są niezależne, bez pokoi przejściow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15896419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27979862 15896419 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie po remoncie, urządzone z dbałością o detal i charakter wnętrza.Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze kamienicy w Brzegu i zachwyca niepowtarzalnym klimatem - cegła, drewniane belki oraz funkcjonalna antre...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

425 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15884984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715069 15884984 Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu.Kształt działki nieregularny.W Planie Ogólnym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. D...

Opole (Chabrów) (Opolskie, gm. Opole)

830 000 PLN (1 269 zł/m2)

-
-
654 m2
-
15506129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20070763 15506129 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 57,60 m2, składa się z:- dużej kuchni, - dwóch pokoi,- łazienki z toaletą- przedpokoju.Kuchnia wyposażona ...

Brzeg (Centrum) (Opolskie, gm. Brzeg)

349 000 PLN (6 123 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15886859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27769980 15886859 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE - OSIEDLE POD LASEM Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szereg&...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15760307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25353080 15760307 Steblów – spokojna działka budowlana w otoczeniu nowej zabudowy i terenów zielonych.Na sprzedaż ustawna działka o powierzchni 644 m², położona w kameralnej części Steblowa, w sąsiedztwie nowoczesnych dom&o...

Steblów (Opolskie, gm. Cisek)

150 000 PLN (233 zł/m2)

-
-
644 m2
-
15662301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23495587 15662301 Na sprzedaż :Działki budowlane -w  Jarnołtówku gm. Głuchołazy – idealna inwestycja na przyszłość lub możliwość zamieszkania w pięknym miejscu.Działki o łącznej powierzchni 4250 m2, w kształcie prostokąta nieregularnego. ...

Jarnołtówek (Opolskie, gm. Głuchołazy)

520 000 PLN (122 zł/m2)

-
-
4250 m2
-
15866360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27319025 15866360 Szukasz mieszkania po remoncie, które zaaranżujesz według własnego stylu?Oto dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone przy ul. 1 Maja w Opolu, w Śródmieściu.Lokal znajduje się na parterze, posiada b...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

480 000 PLN (11 163 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15884287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698651 15884287 Jeśli szukasz dużego, funkcjonalnego mieszkania w Opolu, które zapewni komfort życia dla całej rodziny i jednocześnie pozwoli odpocząć w spokojnym otoczeniu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzch...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

799 000 PLN (8 878 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15863096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27238444 15863096 TAURON Dystrybucja S.A.Oddział w Opoluul. Waryńskiego 1, 45-047 OpoleAdres do korespondencjiul. Oleska 3, 45-052 OpoleObsługa klientówElektronicznie: tauron-dystrybucja.plformularzTelefonicznie: +48 32 606 0 616OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻYw postępowaniu of...

Kluczbork (Opolskie, gm. Kluczbork)

142 261 PLN (1 950 zł/m2)

3
-
72.94 m2
-
15897583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie w centrum Opola 28006573 15897583 Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z absolutnym spokojem? Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Opola, przy jednej z urokliwych, cichych i zielonych uliczek.To propozycja idealna dla osób st...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

503 040 PLN (8 114 zł/m2)

3
1
62 m2
1930