• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Opolskie

Znalezionych ofert: 1 080

15890581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27879699 15890581 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ - 2 domy jednorodzinne , działka o powierzchni 59,96 arów oraz prywatny las.Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w bardzo spokojnym i cichym miejscu  - Ochodze ( gmina Komprachcice )DZIAŁKA&nb...

Ochodze (Opolskie, gm. Komprachcice)

2 290 000 PLN (8 267 zł/m2)

9
-
277 m2
-
15870824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27440641 15870824 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem – Atlantis Prestige Park, OpoleSzukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetne doświetlenie? Ta oferta w prestiżowej inwes...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

707 041 PLN (11 404 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15866360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27319025 15866360 Szukasz mieszkania po remoncie, które zaaranżujesz według własnego stylu?Oto dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone przy ul. 1 Maja w Opolu, w Śródmieściu.Lokal znajduje się na parterze, posiada b...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

480 000 PLN (11 163 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15884287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698651 15884287 Jeśli szukasz dużego, funkcjonalnego mieszkania w Opolu, które zapewni komfort życia dla całej rodziny i jednocześnie pozwoli odpocząć w spokojnym otoczeniu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzch...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

820 000 PLN (9 111 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15881334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629057 15881334 PRESTIŻ I SPOKÓJ W SERCU OPOLA – TWÓJ NOWY ADRES PRZY RYNKUCzy można mieszkać w samym centrum tętniącego życiem miasta, a jednocześnie cieszyć się ciszą i kameralną atmosferą?Przy ul. Książąt Opolskich niemożliwe staje...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

599 000 PLN (12 224 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15896345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27977769 15896345 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 87 m², położony na działce o powierzchni 500 m² w miejscowości Zawada przy ulicy Kępskiej, zaledwie 2,8 km od Opole (około 3 minuty samochodem).Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Zawada (Opolskie, gm. Turawa)

290 000 PLN (3 333 zł/m2)

4
1
87 m2
1938
15449733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18815665 15449733 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo wła...

Łąka Prudnicka (Opolskie, gm. Prudnik)

334 128 PLN (1 129 zł/m2)

5
-
296 m2
-
15885836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27742971 15885836 OPOLE CENTRUM Apartament 147 m² w kamienicy z duszą ul. Grunwaldzka II piętro III tylko 1 mieszkanie na piętrze To nie jest kolejne mieszkanie w bloku. To 147 metrów w prawdziwej opolskiej kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej, dwa kroki od Rynku...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 250 001 PLN (8 503 zł/m2)

4
2
147 m2
1930
15848367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936195 15848367 Atrakcyjnie zlokalizowane (zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i jako własny kąt do mieszkania) przy ulicy Kośnego 48. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego budynku, który w 2013 roku przeszedł termomodernizację oraz remont klatki schodo...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

645 000 PLN (8 269 zł/m2)

3
1
78 m2
1948
15728931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24754646 15728931 Trzy działki budowlane z MPZP – 32,64 ara – dom + stodoła – Szczedrzyk, ul. DanieckaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość – trzy działki 3522, 3525 i 3526 o łącznej powierzchni 32,64 ara, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przezn...

Szczedrzyk (Opolskie, gm. Ozimek)

429 000 PLN (4 988 zł/m2)

4
1
86 m2
1955
15701539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24219111 15701539 Dom przy głównej ul. Skorogoszczy z dużą działką.Działka budowlana o powierzchni 1784 m2 Cała działka jest działką budowlaną z dużym potencjałem pod zabudowę mieszkaniową Dom o powierzchni łącznej około 220 m2 przeznaczony do remontu, ocieplony ...

Skorogoszcz (Opolskie, gm. Lewin Brzeski)

220 000 PLN (733 zł/m2)

6
-
300 m2
1930
15701569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24219104 15701569 Apartament o pow. 113 m2 składające się z 4 pokoi, kuchni z osobną spiżarką, łazienki z wanną Salon z wykuszem okiennym z oknami wychodzącymi na główną ulicę.Okna plastikowe z moskitierami, antywłamaniowe drzwi Mieszkanie przeszło gruntowny remont,...

Biała (Opolskie, gm. Biała)

285 000 PLN (2 522 zł/m2)

4
-
113 m2
1930