• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 288

15398888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17662238 15398888 Idealna okazja dla osób szukających mieszkania na parterze!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(67,65 m2) w Centrum Baborowa!Mieszkanie jest po generalnym remoncie parę lat temu w skład którego wchodziła wymiana wszystkich instalacji(elektrycznej oraz W...

Baborów (Opolskie, gm. Baborów)

250 000 PLN (3 731 zł/m2)

3
1
67 m2
1991
15889983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27866368 15889983 Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od czerwca bieżącego roku kompletnie wyposażony , gustownie wykończony apartament wraz z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską znajdujący się w jednym z budynków tworzących ...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15841967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26803012 15841967 Połowa domu z ogrodem i widokiem na Jeseniki - 89 m² - CentrumNa sprzedaż wyodrębniona połowa domu (z odrębną księgą wieczystą) o powierzchni 89 m², położona na parterze zadbanego i wyremontowanego budynku przy ul. Chrobrego w ścisłym centrum Głubczy...

Głubczyce (Opolskie, gm. Głubczyce)

429 000 PLN (4 820 zł/m2)

4
1
89 m2
1940
15841820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798290 15841820 89 m² z pięknym ogrodem w centrum i widokiem na góry -  Bezczynszowe - GarażNa sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o pow. 89 m², stanowiące 12 domu z odrębną księgą wieczystą, położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Chrobrego w ścis...

Głubczyce (Opolskie, gm. Głubczyce)

429 000 PLN (4 820 zł/m2)

4
1
89 m2
1940
15173425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11662746 15173425 Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie z ogródkiem i garażem w cenie! NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWE MIESZKANIE - usytuowane w niskim, zadbanym budynku, gdzie mieszka jeszcze tylko dwóch sąsiadów!Nieruchomość w stanie bardzo dobrym, do zamieszkania, nie wymaga ...

Baborów (Opolskie, gm. Baborów)

349 000 PLN (2 792 zł/m2)

4
1
125 m2
1939
15766861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25514460 15766861 Do zaoferowania posiadamy osiem lokali usługowych o powierzchni od 19-15 m² położonych w miejscowości Sucha, w nowo wybudowanym budynku handlowo usługowym. Nieruchomość znajduje się przy drodze DK 94 około 8 km od Strzelec Opolskich i 25 ok...

Sucha (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

750 PLN (38 zł/m2)

11
-
20 m2
-
14414541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31818 14414541 Opole, centrum biurowo-usługowe, obiekt 9945m2, sprzedaż 7 990 000,00 zł. Budynki usytuowane są na działkach o łącznej powierzchni 16 752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2) pozostaje niezabudowana, co stwarza szerokie możliwości inwest...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

7 990 000 PLN (846 zł/m2)

11
1
9445 m2
-
15701540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24219120 15701540 DZIAŁKA ROLNO-INWESTYCYJNA Z SZEROKIMI MOŻLIWOŚCIAMI INWESTYCJI A ZWŁASZCZA INFRASTRUKTURY ROLNEJ , SIEDLISKOWEJ (UJĘTYCH W PLANIE PRZESTRZENNEGO ZAGOSPODAROWANIA - DOSTĘPNY W GMINIE). Działka w Zwanowicach w woj. opolskim, gmina S...

Zwanowice (Opolskie, gm. Skarbimierz)

292 500 PLN

-
-
6500 m2
-
15715240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24490694 15715240 Przepięknie położony niespełna 3km od granicy polsko-czeskiej, ponad 100letni dom o powierzchni ok 140m2, posadowiony na nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch działek: 5201 (R -grunty orne) oraz 5202 (BR -grunty rolne zabudowane). Dom skład...

Trzebina (Opolskie, gm. Lubrza)

390 000 PLN (2 766 zł/m2)

4
1
141 m2
1900
15859291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27166767 15859291 Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt, na Osiedlu XXX-lecia.Lokal mieści się na parterze, wielorodzinnego budynku.Blok ocieplony, zadbany, zarządzany przez Sp&a...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

1 700 PLN (36 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15868071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364061 15868071 Na sprzedaż oferta obiektu usługowo-handlowy wraz z dużą częścią magazynową. Nieruchomość posiada III kondygnacje i położona jest na działce o pow. 1,2 ha w Nak...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

2 800 000 PLN (5 600 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-