• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Opolskie

Znalezionych ofert: 118

12786866 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 85707 12786866 Do wynajęcia hala produkcyjno- magazynowa,murowana o powierzchni 1200m2 wraz z pomieszczeniami pomocniczymi. Hala jest wyremontowana, zaopatrzona jest w prąd i wodę, bez ogrzewania. Dzięki konstrukcji pozwala na dowolną konfigurację wnętrza. do tego ...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

14 400 PLN (12 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
15563408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21395577 15563408 Lokal inwestycyjny, kancelaria, gabinet, Centrum miasta.Lokalu użytkowy 104 m2  naprzeciw Galerii Solaris! Lokal składa się z 6-ciu pomieszczeń o łącznej powierzchni 104 m2 i położony jest na drugim piętrze. Wysoki standard pomieszc...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

4 500 PLN (43 zł/m2)

11
-
104 m2
-
15701532 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24219124 15701532 Lokal położony w bliskiej odległości od Centrum, w przemysłowej cześci dzielnicy Zakrzów.Pomieszczenie biurowe, wraz z pomieszczeniami gospodarczymi, toaletami, serwerownią.ogrzewanie CO, gazowe w cenie najmu. Bezpośrednie dwa wejścia.Powierzchnia lo...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

4 275 PLN (45 zł/m2)

11
-
95 m2
-
12269955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 685405 12269955 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal gastronomiczny wraz z zewnętrznym ogródkiem położony na parterze kamienicy w centrum Opola. Powierzchnia to 115,85 m2. N...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

7 500 PLN (65 zł/m2)

11
-
115 m2
-
15111166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10041021 15111166 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu nieruchomości położonej w Opolu na Zaodrzu. Na działce o powierzchni 15 arów znajduje się obiekt wolonostojący o pow. około 453m2 oraz ciąg budynków o charakterze magazynowym...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

17 000 PLN (38 zł/m2)

11
-
453 m2
-
14716421 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 170059 14716421 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowo-usługowy położony w centrum Opola. Umiejscowiony na parterze. Lokal składa się z sali open space, 3 pokoi biurowych, kuchnia, toalety,...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

16 480 PLN (100 zł/m2)

11
-
164 m2
-
15739074 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24917937 15739074 Lokal usługowo-handlowo-biurowy na parterze o pow. ok. 69 m2W niedalekim sąsiedztwie Rynku, przy jednej z głównych ulic Opola i ruchliwym ciągu pieszym - ul Ozimska 81- elegancki lokal idealny pod działalność usługową, handlową, biurową- l...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

4 700 PLN (68 zł/m2)

11
-
69 m2
-
15829804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26643399 15829804 Lokal do wynajęcia - parter, dobra lokalizacja!Do wynajęcia niewielki lokal o powierzchni 18.21m2, położony na parterze w centrum miasta w Brzegu, w dobrej, dobrze skomunikowanej lokalizacji.Lokal idealnie nadaje się na biuro, gabinet czy nieuciążliw...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

1 250 PLN (69 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15829348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26625814 15829348 Do wynajęcia lokal w stylowej kamienicy w Opolu.Lokal:Przedmiotowy lokal o powierzchni 107,15 mkw znajduje się na poziomie przyziemia.Lokal posiada niezależne wejście główne oraz drugie od strony klatki schodowej. W budynku znajdują się ka...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

2 000 PLN (19 zł/m2)

11
-
107 m2
-
15829805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26643400 15829805 Lokal do wynajęcia - parter, dobra lokalizacja!Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 29.29m2, położony na parterze w centrum miasta w Brzegu, w dobrej, dobrze skomunikowanej lokalizacji.Lokal idealnie nadaje się na biuro, gabinet czy nieuciążliwą...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 500 PLN (86 zł/m2)

11
-
29 m2
-
12787197 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 289201 12787197 Otwierasz firmę i potrzebujesz biura, ale nie chcesz w nim siedzieć ani nikogo zatrudniać? Potrzebujesz adres dla swojej działalności dla odbioru korespondencji, ale nie stać Cię na wynajem i opłaty dużego lokalu? A może po prostu chciałbyś otworz...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

199 PLN (20 zł/m2)

11
-
10 m2
-
15830637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26676369 15830637 Wyjątkowy lokal użytkowy 52 m² - wysoki standard, dobra lokalizacja Mamy przyjemność zaoferować do najęcia od zaraz zadbany lokal użytkowy znajdujący się w kamienicy przy ul. 1 Maja w Opolu. Jeśli szukasz miejsca dla swojego biznesu, ...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

2 300 PLN (44 zł/m2)

11
-
52 m2
-