• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie Strzelce Opolskie

Znalezionych ofert: 51

15897036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992974 15897036 Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej części miasta z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Lokal jest rozkładowy i dwustronny, co zapewnia komfort oraz ...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

348 000 PLN (6 214 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15897037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27992975 15897037 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 80 m², położony na dużej, 7-arowej działce, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy z dostępem do sklepów, apteki oraz punktów usługowych. Na parterze zn...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

800 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
80 m2
1937
15763313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25422554 15763313 Na sprzedaż - lokal usługowy z dużym potencjałem, parter, witryny, centrum Na sprzedaż przestronny lokal usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego , bezpośrednio od strony ulicy - doskonale widoczny dla ruchu pieszych i samochodowego....

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

350 000 PLN (3 684 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15852007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27023505 15852007 Ładne mieszkanie w centrum miasta przy ul. Opolskiej. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone. Okolica to centrum miasta, urzędy, sklepy i park miejski. Dodatkowo czynsz dla Zarządcy i media. PolecamPośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy ...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

1 500 PLN (33 zł/m2)

2
-
45 m2
1975
15885377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27727463 15885377 Na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie trzy pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią i jadalnią o powierzchni użytkowej 64 m² (powierzchnia całkowita z piwnicą to aż 73,40 m² ), położone na wygodnym parterze w Strzelc...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

385 000 PLN (6 016 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15696643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24121205 15696643 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w malowniczej i spokojnej dzielnicy Mokre Łany. Działka o powierzchni ponad 30 arów rozciąga się od ulicy Wawrzyńca Świeżego aż po ulicę Toszecką, z możliwością wjazdu z obu stron. To doskonała loka...

Strzelce Opolskie (Mokre łany) (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

419 000 PLN (4 190 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15846634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26891773 15846634 Do wynajęcia bardzo słoneczne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze w spokojnej części miasta , a zarazem blisko centrum. W najbliższej okolicy znajdują się: szkoła, przedszkole, markety spożywcze, przychodnia, apteka ...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

1 800 PLN (32 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15878965 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27603133 15878965 Do wynajęcia posiadamy dwupokojowe mieszkanie w centrum Strzelec Opolskich o powierzchni 56m², najdujące się na pierwszym piętrze. do mieszkanie przynależy część strychu oraz duża piwnica. Mieszaknie częściowo umeblowane i wyposażone. Na c...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

1 600 PLN (29 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15876070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27529617 15876070 Do sprzedaży działka rolna w Strzelcach Op. o pow.1768 m2. Zapraszam. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Ewa Żurowska (licencja nr: 7292) Oferta wysłana z systemu BCK Galactica...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

30 000 PLN

-
-
1768 m2
-
15818011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26643844 15818011 Polecam Państwu bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w Strzelcach Opolskich, przy ulicy Krakowskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Składa się z trzech ustawnych pokoi, zabudowanej kuchni ze sprzętem AGD, oraz komfortową łazienk...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

2 180 PLN (38 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15864642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27271534 15864642 Szanowni Klienci! Na sprzedaż nowoczesny dom z 2021 roku, wybudowany z czerwonej cegły, o powierzchni użytkowej 160 m2 w zabudowie bliźniaczej. Garaż jest wbudowany w budynek, a dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Na parterze znajduje się prz...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

1 299 000 PLN (7 217 zł/m2)

5
-
180 m2
-
15753710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25208814 15753710 Do sprzedania ładne, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na drugim piętrze bloku przy ul. Asnyka. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Składa się z dwóch pokoi, w tym jeden z balkonem, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania p...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
-
48 m2
-