• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie Krapkowice

Znalezionych ofert: 33

15784685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25860294 15784685 Do wynajęcia kawalerka po generalnym remoncie, w pełni wyposażona w sprzęt AGD, Wszystkie urządzenia są nowe i na gwarancji. Mieszkanie po remoncie nie było zamieszkiwane, wszystko jest kompletnie nowe i nieużywane. Kuchnia wysoki standard robiona n...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

1 800 PLN (64 zł/m2)

1
-
28 m2
1975
15895933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27963020 15895933 Mieszkanie po remoncie, wymaga jedynie odświeżenia. Duże pokoje, jeden pokój z balkonem. Kuchnia połączona z holem. Duża piwnica, 14 m2, do tego udział w dużym strychu. Okolica czysta i zadbana. Zapraszam na prezentacje.Pośrednik odpowied...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

338 000 PLN (6 627 zł/m2)

2
-
51 m2
1970
15734080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24813215 15734080 Mieszkanie w samym centrum, rynek Krapkowic. Do wprowadzenia od zaraz, umeblowane i wyposażone, wysoki standard, nie wymaga nawet odświeżenia. Do mieszkania przynależy piwnica i udział w bardzo dużym i wysokim strychu. Ogrzewanie miejskie, woda ciepł...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

328 000 PLN (8 200 zł/m2)

1
-
40 m2
1930
15859291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27166767 15859291 Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt, na Osiedlu XXX-lecia.Lokal mieści się na parterze, wielorodzinnego budynku.Blok ocieplony, zadbany, zarządzany przez Sp&a...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

1 700 PLN (36 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15848413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936292 15848413 Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone w Krapkowicach, przy Rynku.Lokal mieści się na pierwszym piętrze, wielorodzinnego budynku.Budynek ocieplony, zadbany, zarządzany przez Wspólnotę.Składa ...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

369 000 PLN (4 792 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15886587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27762826 15886587 Do wynajęcia mieszkanie z balkonem na 1 piętrze, umeblowane i wyposażone. Mieszkanie w bloku na Osiedlu XXX- Lecia. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni, przedpokoju i łazienki. Gotowe do wprowadzenia. Od...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

1 550 PLN (41 zł/m2)

2
-
38 m2
1975
15857425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27122098 15857425 Do wynajęcia: przytulna, w pełni urządzona kawalerka – 1. piętroOferuję do wynajęcia komfortową, w pełni umeblowaną kawalerkę położoną na 1. piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalnie zaprojektowane i gotowe do zamiesz...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

1 000 PLN (42 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15881333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27629059 15881333 Szukasz domu w Krapkowicach, który możesz urządzić po swojemu? Sprawdź tę ofertę.Mam dla Ciebie solidny, dwupiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Otmętu. Budynek z bloczków betonowych i cegły, ocieplo...

Krapkowice (Otmęt) (Opolskie, gm. Krapkowice)

649 000 PLN (4 843 zł/m2)

5
-
134 m2
-
15884221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27696355 15884221 Do zaoferowani posiadamy nieruchomość gruntową składającą się z trzech działek gruntu o łącznej powierzchnii 4935 m². Dwie z nich w MPZP stanowią grunty pod zabudowę wielorodzinną i usługi trzecia pod usługi, magazyny, składy. Nieruchomość s...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

890 000 PLN

-
-
4935 m2
-
9756140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26588207 9756140 Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal usługowo-biurowy położony w budynku usługowo-biurowym w Krapkowicach, dzielnica Otmęt.Położony na parterze, posiada duże witryny okienne i składa się z:sali obsługi, pomieszczenia biurowego, zaplecza socj...

Krapkowice (Otmęt) (Opolskie, gm. Krapkowice)

4 125 PLN (33 zł/m2)

11
-
125 m2
-
8039271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27349584 8039271 Oferujemy Państwu do sprzedaży teren inwestycyjny położony przy drodze krajowej DK45, w Krapkowicach. Działka kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach ok 100m x 140m. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod usługi, rz...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

900 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
13352 m2
-
15798688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26178949 15798688 Oferujemy do sprzedaży tartak wraz z placem składowym mieszczące się na działkach o powierzchni ok. 1,4 ha oraz przyległą działkę przemysłową, również z dostępem do publicznej drogi asfaltowej, o powierzchni 0,85 ha. Tartak położony jest pod Krapkowi...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

5 800 000 PLN (308 zł/m2)

11
-
18849 m2
-