• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Opolskie Strzelce Opolskie

Znalezionych ofert: 9

15885377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27727463 15885377 Na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie trzy pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią i jadalnią o powierzchni użytkowej 64 m² (powierzchnia całkowita z piwnicą to aż 73,40 m² ), położone na wygodnym parterze w Strzelc...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

385 000 PLN (6 016 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15753710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25208814 15753710 Do sprzedania ładne, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na drugim piętrze bloku przy ul. Asnyka. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Składa się z dwóch pokoi, w tym jeden z balkonem, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania p...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15828401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643848 15828401 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 51 m², położone na 4. piętrze w zadbanym budynku. Do mieszkania przynależy piwnica, a ogromnym atutem jest przestronny balkon typu loggia, który daje dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Ukła...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

260 000 PLN (5 098 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15808903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26405665 15808903 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie w centrum Strzelec Opolskich Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, ciepłe i bardzo jasne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy z cegły, zlokalizowanej w ścisłym centrum Strzelec Opolskic...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

385 000 PLN (4 753 zł/m2)

2
-
81 m2
-
15082329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 9225944 15082329 Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprezentować czteropokojowe mieszkanie w Strzelcach Opolskich. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi. W pobliżu znajdziemy wszelkie udogodni...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

480 000 PLN (5 647 zł/m2)

4
-
85 m2
-
15667130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23593110 15667130 !!! BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA !!! Do zaaferowania posiadamy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji, z bliskim dostępem do autostrady A4, szkół, przedszkoli, sklepów, kościoła. Kupujący zwolniony z podatku PCC w wysokości...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

380 095 PLN (9 502 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15671197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23666180 15671197 !!! BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA !!! Do zaaferowania posiadamy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji, z bliskim dostępem do autostrady A4, szkół, przedszkoli, sklepów, kościoła. Kupujący zwolniony z podatku PCC w wysokości...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

536 180 PLN (9 575 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15671198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23666179 15671198 !!! BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA !!! Do zaaferowania posiadamy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji, z bliskim dostępem do autostrady A4, szkół, przedszkoli, sklepów, kościoła. Kupujący zwolniony z podatku PCC w wysokości...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

700 055 PLN (9 590 zł/m2)

2
-
73 m2
-
15505636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 20059346 15505636 Do sprzedania jest mieszkanie w centrum miasta w zacisznym miejscu. Do dyspozycji mamy kamienicę z samodzielnymi mieszkaniami o powierzchni 84,60 m2 i 94,60 m2. Jest możliwość zamieszkania dwóch rodzin. Przestronne pokoje, duże aneksy kuchenne i tara...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

1 070 000 PLN (5 944 zł/m2)

7
-
180 m2
1900