• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Opolskie Pisarzowice Platanowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Platanowa i Pisarzowice

Znaleźliśmy 347 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Opolskie

15891413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27896901 15891413 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 94.20 m2 zajmuje górne piętro kamienicy w  centrum miasta. Istnieje możliwość podzielenia mieszkania n...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

245 000 PLN (2 606 zł/m2)

4
-
94 m2
-
15870824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27440641 15870824 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem – Atlantis Prestige Park, OpoleSzukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetne doświetlenie? Ta oferta w prestiżowej inwes...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

707 041 PLN (11 404 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15866360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27319025 15866360 Szukasz mieszkania po remoncie, które zaaranżujesz według własnego stylu?Oto dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone przy ul. 1 Maja w Opolu, w Śródmieściu.Lokal znajduje się na parterze, posiada b...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

480 000 PLN (11 163 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15830911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie i funkcjonalne 3-pokoje, ul. Ozimska 26682504 15830911 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego w inwestycji Nova Ozimska, przy ul. Ozimskiej w Opolu (Kolonia Gosławicka). Mieszkanie w stanie idealnym, wykończone z najwyższą starannością, gotowe do...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

790 000 PLN (14 107 zł/m2)

3
1
56 m2
2019
15888645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819217 15888645 Na sprzedaż wyjątkowe, gustownie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 100 m² , usytuowane na parterze kamienicy w centrum miasta . Lokal łączy w sobie komfort mieszkania w sercu miasta z ciszą i spokojem, które zapewnia wewnętrzne po...

Leśnica (Opolskie, gm. Leśnica)

380 000 PLN (3 800 zł/m2)

4
-
100 m2
-
15848842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26949109 15848842 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowany w dzielnicy Zaodrze w Opolu przy ul. Nowowiejskiego. Nieruchomość znajdującą się na parterze stanowi apartament o pow. 63,76 m2 + taras 23,22 m2 +&amp...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

860 000 PLN (13 651 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15841519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26791425 15841519  Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem Atlantis Prestige Park 3.207Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m² z dużym balkonem 13,90 m², położone na nowoczesnym osiedlu Atlantis Prestige ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

642 850 PLN (11 688 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15737762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24890930 15737762 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 55 m2, zlokalizowanego w Krapkowicach - Otmęcie!Mieszkanie znajduje się na parterze, niskiego, ocieplonego i zadbanego bloku.Mieszkanie składa ...

Krapkowice (Otmęt) (Opolskie, gm. Krapkowice)

329 000 PLN (5 984 zł/m2)

3
-
54.98 m2
-
15507741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20105523 15507741 Szanowni Państwo, Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze kamienicy w Zalesiu Śląskim o powierzchni 101,5 m2. Mieszkanie przeszło remont aby zapewnić wysokie standardy. Usytuowane jest na parterze dwukondygnacyjnej kamien...

Leśnica (Zalesie śląskie) (Opolskie, gm. Leśnica)

400 000 PLN (3 960 zł/m2)

4
-
101 m2
-
15540627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20843708 15540627 Chcesz zamieszkać w centrum Opola?Zależy Ci na spokojnej, cichej lokalizacji, blisko C.H. Solaris?Marzysz o dużym mieszkaniu, sypialni z garderobą i osobną kuchnią?TWOJE mieszkanie znajduje się zabytkowej kamienicy z 1900 roku z fasadą w sty...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

650 000 PLN (8 632 zł/m2)

3
1
75.3 m2
1900
15584902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21875216 15584902 Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. 63 m2., IV piętroIV, Opole stary ZWM O F E R T A N A W Y Ł Ą C Z N O Ś Ć !!! Proponujemy Państwu słoneczne przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m2. składają...

Opole (Zwm) (Opolskie, gm. Opole)

475 000 PLN (7 540 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15563849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21410473 15563849 Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe z balkonem pow. ok.52 m2. VI piętro , Opole - Centrum ul.Rybacka Proponujemy Państwu słoneczne mieszkanie o pow. użytkowej ok.52 m2, usytuowane na VI piętrze w ocieplonym bloku z windą, składające się z 3 n...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

550 000 PLN (10 577 zł/m2)

3
-
52 m2
-