• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Działki na sprzedaż Opolskie Opole

Znalezionych ofert: 29

15512992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20183442 15512992 Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny znajdujący się na obrzeżach Opola.Teren.Dwie działki o kształcie zbliżonym do trójkąta. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ujęty symbolem MNU:Teren zabudowa...

Opole (Gosławice) (Opolskie, gm. Opole)

2 990 000 PLN (641 zł/m2)

-
-
4662 m2
-
15884984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715069 15884984 Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu.Kształt działki nieregularny.W Planie Ogólnym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. D...

Opole (Chabrów) (Opolskie, gm. Opole)

830 000 PLN (1 269 zł/m2)

-
-
654 m2
-
15886510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27760510 15886510 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka produkcyjno - usługowa o powierzchni 1844 m2.Działka znajduje się w Opolu przy ul. Głogowskiej w strefie przemysłowej.Dogodny dojazd drogą asfaltową, w granicach działki pełna infrastru...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

1 100 000 PLN (597 zł/m2)

-
-
1844 m2
-
15701534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24219118 15701534 Działka budowalana o powierzchni 0,3847HA zlokalizowana w dzialnicy Wróblin w Opolu przy ulicy Krzanowickiej. Działka płaska. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 10MN. W sąsiedztwie nowobudowane osiedle domów jednor...

Opole (Wróblin) (Opolskie, gm. Opole)

649 000 PLN

-
-
3847 m2
-
15723504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24633343 15723504 Działki w super lokalizacji! Kup działkę lub trzy.Dzialka o powierzchni 926 m2 znajduje się przy ulicy Rzepakowej w Opolu. Pozostałe dwie działki o podobnej powierzchni przylegają do działki oferowanej w niniejszym ogłoszeniu.Kształt działki...

Opole (Gosławice) (Opolskie, gm. Opole)

505 600 PLN (546 zł/m2)

-
-
926 m2
-
15830566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26674904 15830566 OKAZJA INWESTYCYJNA - Działka pod zabudowę szeregową lub bliźniaczą Opole-Groszowice Szukasz gruntu o wysokim współczynniku chłonności w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Opola? Ta oferta jest dla Ciebie! ...

Opole (Groszowice) (Opolskie, gm. Opole)

489 000 PLN

-
-
1160 m2
-
15635419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA pod WILLĘ 2min od Opola przy RZECE 22943718 15635419 ✨NOWOŚĆ!!!✨Nieruchomość została podzielona na 3 mniejsze działki wychodząc na wprost Państwa oczekiwaniom.Działka A - 230 000 PLN - 604m2Działka B - 210 000 PLN -650m2Działka C - 350 000 PLN-4416m2, w tym część możliwa pod zabudowę 546m2Do negocjacji...

Opole (Chmielowice) (Opolskie, gm. Opole)

210 000 PLN

-
-
650 m2
-
14764822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 182217 14764822 Działka inwestycyjna Opole- Żerkowice z MPZPhomfi ma przyjemność zaprezentować teraz inwestycyjny z ustalonym już MPZP, idealny pod zabudowę mieszkaniową. LOKALIZACJADziałka położona jest w Opolu, w dzielnicy Żerkowice. Dojazd do działki jest z dwóch...

Opole (Żerkowice) (Opolskie, gm. Opole)

4 900 000 PLN

-
-
21378 m2
-
15791770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25999592 15791770 Zapraszam do zapoznana się z ciekawą ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w prestiżowej dzielnicy Chmielowice w Opolu.Nieruchomość o powierzchni 7.74ara. Projekt GRATIS !!! Pozwolenie na budowę w trakcie załatwiania. Warunki przyłączy został...

Opole (Chmielowice) (Opolskie, gm. Opole)

299 000 PLN

-
-
774 m2
-
15723506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24633345 15723506 Działki w super lokalizacji! Kup działkę lub trzy.Dzialka o powierzchni 718 m2 znajduje się przy ulicy Rzepakowej w Opolu. Pozostałe dwie działki o podobnej powierzchni przylegają do działki oferowanej w niniejszym ogłoszeniu.Kształt działki...

Opole (Gosławice) (Opolskie, gm. Opole)

429 400 PLN (598 zł/m2)

-
-
718 m2
-
15588705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21938687 15588705 Szukasz działki w rozwijającej się dzielnicy Opola? Chcesz wybudować dom w przyjaznym sąsiedztwie, blisko zieleni i jezior? Ta oferta jest dla Ciebie!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o numerze 15092, usytuowaną przy ul. Leonida Teligi w Opolu...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

689 000 PLN

-
-
3896 m2
-
15743601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25014637 15743601 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna – Opole, Kolonia Gosławicka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem rozwojowym, zlokalizowana w doskonale skomunikowanej części Opola – przy ul. Kwiatkowskiego 8. Lokalizacja: Opol...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

4 000 000 PLN

-
-
5415 m2
-