• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Domy na sprzedaż Opolskie Szczedrzyk Daniecka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szczedrzyk i Daniecka

Znaleźliśmy 290 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Opolskie

14125729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2440809 14125729 Dom jednorodzinny, 160 m2, wolnostojący, na dużej działce (1618 m2), położony w miejscowości Steblów, 3,5 km od centrum Krapkowic. Posiada: trzy duże tarasy i jeden balkon w tym dwa tarasy zadaszone i jeden odkryty, garaż z kotłownią w b...

Krapkowice (Steblów) (Opolskie, gm. Krapkowice)

1 340 000 PLN (8 375 zł/m2)

5
-
160 m2
2015
15367720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16955074 15367720 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub domu dla gości. Ze wzglę...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

925 000 PLN (5 441 zł/m2)

7
-
170 m2
2010
15340941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 16278175 15340941 Piękny, letniskowy dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczych Kantorowicach (woj. opolskie) ! To idealne miejsce do wypoczynku z rodziną przez cały rok. Ogrzewany kominkiem z nadmuchem, co zapewnia przytulną atmosferę, a pięknie zagospodarowany og...

Kantorowice (Opolskie, gm. Lewin Brzeski)

700 000 PLN (7 368 zł/m2)

3
1
95 m2
2008
15699147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24161614 15699147 Przedstawiamy wolnostojący dom w spokojnych Mechnicach, usytuowany na działce o powierzchni 6,23 ar. Budynek pochodzi z 2010 roku i jest gotowy do zamieszkania. Na parterze znajdziesz przestronny salon z aneksem kuchennym, idealny na rodzinne spo...

Mechnice (Opolskie, gm. Dąbrowa)

1 090 000 PLN (5 924 zł/m2)

4
1
184 m2
2010
14978070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5983811 14978070 Oferujemy do sprzedania kamienicę w ścisłym centrum miasta. W skład kamienicy są lokale usługowe ( w ciągłym wynajmie ) oraz dodatkowo pomieszczenia mieszkalne lub usługowe. Cała kamienica jest wyremontowana i ewentualnie do zmodernizowania pod potrz...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

2 200 000 PLN (3 667 zł/m2)

10
-
600 m2
-
15686654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23948234 15686654 Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość w postaci domu z zabudowaniami gospodarczymi  znajdującego się w Brzegu w województwie opolskim.Budynki:1. dom o powierzchni około 200 metrów kwadrat...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

970 000 PLN (5 000 zł/m2)

7
-
194 m2
-
12787522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 85742 12787522 Oferujemy ładny, duży nowy dom w zacisznym miejscu wsi Kadłubiec. Dom został wybudowany z jakościowo bardzo dobrych materiałów. Przy wykończeniu zastosowano materiały najnowszej generacji. Dom jest bardzo funkcjonalny. Na parterze duży sal...

Leśnica (Kadłubiec) (Opolskie, gm. Leśnica)

880 000 PLN (5 867 zł/m2)

5
-
150 m2
2017
15172620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11643279 15172620 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wraz zabudową gospodarczą położony w Raszowej. Dom o pow.ok. 360 m2, oraz 3 budynki gospodarcze, stodoła ok. 150 m2 i&nbsp...

Raszowa (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

2 500 000 PLN (6 944 zł/m2)

5
-
360 m2
-
14890529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4097912 14890529 Do zaoferowania posiadamy nieruchomość znajdującą się w malowniczej miejscowości Krępna pod Zdzieszowicami. Oferta może być świetną inwestycją lub stać się wymarzonym domem rodzinnym. Dom posiada około 270 m² i składa się z trzech kondygnac...

Zdzieszowice (Krępna) (Opolskie, gm. Zdzieszowice)

409 000 PLN (1 515 zł/m2)

7
-
270 m2
-
15302013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15200140 15302013 Unikatowa lokalizacja!Wartość działki - około 350 000,00Wartość budynku - około 1 150 000,00Oferujemy Państwu na sprzedaż nowo wybudowany, nowoczesny dom wolnostojący, znajdujący się w Turawie, bardzo blisko lini brzegowej Jeziora Turawskiego.Budynek...

Turawa (Opolskie, gm. Turawa)

1 499 000 PLN (12 492 zł/m2)

5
-
120 m2
-
15461496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19085300 15461496 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu z 2008 roku, położonego w spokojnej i zielonej dzielnicy Jędrzychów.To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, prywatności i zielonej przestrzeni Podstawowe infor...

Jędrzychów (Opolskie, gm. Nysa)

1 200 000 PLN (8 571 zł/m2)

5
2
140 m2
2008
15480028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19497427 15480028 Na sprzedaż oferujemy nowo wybudowany dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Szczepanowice. Znajduje się on na działce o powierzchni 145 m2, a jego powierzchnia mieszkalna wynosi 94,76m2.Rozkład pomieszczeń:1. Parter (51.09m2):- wiatrołap (6.48m2),- ...

Opole (Szczepanowice) (Opolskie, gm. Opole)

780 402 PLN (8 302 zł/m2)

4
-
94 m2
-