• Nieruchomości woj. Opolskie
 

na sprzedaż Opolskie Opole

Znalezionych ofert: 301

14641983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2936250 14641983 REZYDENCJA W MIEŚCIE !Przedstawiamy do sprzedaży luksusowy obiekt,  posiadłość w Opolu o powierzchni około 1500 m2, położony na działce ponad 30 arów.Obiekt może spełniać funkcję mieszkalną lub do prowadzenia działalności...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

5 500 000 PLN (3 667 zł/m2)

12
-
1500 m2
-
15588604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21936605 15588604 Przestronny apartament 94,13 m² 3 sypialnie Balkon 31.60 m² Nowa inwestycja IV piętroMieszkanie 4.401Nowoczesne osiedle z doskonałą infrastrukturą- Prezentujemy apartament o powierzchni 94,13 m², położony na IV piętrze nowo...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

1 063 669 PLN (11 316 zł/m2)

4
-
94 m2
-
15701528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24219125 15701528 Obiekt położony w Opolu, w przemysłowej części dzielnicy Szczepanowice, przy ulicy Magazynowej 4, działka numer 1383.Działka o powierzchni 8128m2,zabudowana jest piętrowym budynkiem biurowym, połączonym z częścią magazynową o powierzchni 2076m2 oraz ...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

6 450 000 PLN (794 zł/m2)

1
-
8128 m2
1970
15822856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26593560 15822856 Mieszkanie specjalnie dla Ciebie!Lokalizacja:Mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Koszyka, co zapewnia dogodny dojazd do najważniejszych punktów miasta Opola.Dane ogólne mieszkani...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

1 099 000 PLN (9 991 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15780172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25797826 15780172 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, duże i rozkładowe mieszkanie w jednej z kamienic na ulicy 1-go Maja w Opolu.Zlokalizowane na IV piętrze o powierzchni 110,01 m2.Nieruchomość składa się z dwóch lokali:1. Kawalerka ok. 31 ...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

790 000 PLN (7 182 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15830566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26674904 15830566 OKAZJA INWESTYCYJNA - Działka pod zabudowę szeregową lub bliźniaczą Opole-Groszowice Szukasz gruntu o wysokim współczynniku chłonności w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Opola? Ta oferta jest dla Ciebie! ...

Opole (Groszowice) (Opolskie, gm. Opole)

489 000 PLN

-
-
1160 m2
-
15824691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638039 15824691 NOWA CENA!!! Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż: mieszkanie o powierzchni 42,5 m² zlokalizowane w jednym z wieżowców znajdujących na ul. Wrocławskiej w Opolu! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m², zlok...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

427 000 PLN (10 167 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15824063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638044 15824063 Elegancki i Funkcjonalny lokal mieszkalny - świeżo po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul. Słowackiego w Opolu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu o powierzchni 56,3 m² , położonego na parterze zadbanej ka...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

589 000 PLN (10 518 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15781530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25830120 15781530 Wyjątkowa propozycja – mieszkanie 3-pokojowe w zielonej dzielnicy Malinka (Opole). Przestronny salon z dużymi oknami, dwie funkcjonalne sypialnie, elegancka łazienka, komfortowy przedpokój z miejscem na szafę – wszystko...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

769 000 PLN (11 145 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15693456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24066245 15693456 Nowoczesne osiedle ATLANTIS PRESTIGE PARK  2 ETAP we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską.  Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 48,66 m2, położonego w bud...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

554 724 PLN (11 557 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15771719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25593456 15771719 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m² zlokalizowane w Opolu, przy ul. Niemodlińskiej.Lokal położony jest na 4 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku.W skład mieszkania wchodzą:• przestronny salon z wyjściem na duży balkon typu loggia,• dwie sypial...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

509 000 PLN (8 930 zł/m2)

3
-
57 m2
1970
15635419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA pod WILLĘ 2min od Opola przy RZECE 22943718 15635419 ✨NOWOŚĆ!!!✨Nieruchomość została podzielona na 3 mniejsze działki wychodząc na wprost Państwa oczekiwaniom.Działka A - 230 000 PLN - 604m2Działka B - 210 000 PLN -650m2Działka C - 350 000 PLN-4416m2, w tym część możliwa pod zabudowę 546m2Do negocjacji...

Opole (Chmielowice) (Opolskie, gm. Opole)

210 000 PLN

-
-
650 m2
-