• Nieruchomości woj. Opolskie
 

na sprzedaż Opolskie Krapkowice Otmęt

Znalezionych ofert: 7

15881333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27629059 15881333 Szukasz domu w Krapkowicach, który możesz urządzić po swojemu? Sprawdź tę ofertę.Mam dla Ciebie solidny, dwupiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Otmętu. Budynek z bloczków betonowych i cegły, ocieplo...

Krapkowice (Otmęt) (Opolskie, gm. Krapkowice)

649 000 PLN (4 843 zł/m2)

5
-
134 m2
-
15838984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737452 15838984 Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt na Osiedlu Sady.Lokal mieści się na parterze, wielorodzinnego budynku.Blok ocieplony, zadbany, z...

Krapkowice (Otmęt) (Opolskie, gm. Krapkowice)

469 000 PLN (7 689 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15838985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26737454 15838985 Oferujemy Państwu do sprzedaży, atrakcyjnie zlokalizowany, budynek usługowo-handlowy, położony w Krapkowicach, dzielnica Otmęt, przy głównej arterii miasta.Budynek jednokondygnacyjny, dach płaski, w stanie do remontu, częściowo po...

Krapkowice (Otmęt) (Opolskie, gm. Krapkowice)

2 200 000 PLN (6 286 zł/m2)

11
-
350 m2
-
15838983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26737453 15838983 Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny położony w Krapkowicach w dzielnicy Otmęt, z częścią usługową (dodatkowe ok 48 mkw) do przeznaczenia na dowolne usługi lub przekształcenia na doda...

Krapkowice (Otmęt) (Opolskie, gm. Krapkowice)

849 000 PLN (4 879 zł/m2)

6
-
174 m2
-
15784947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25864455 15784947 Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 5.373 metrów kwadratowych, położoną w Krapkowicach - dzielnica Otmęt, zabudowaną budynkiem biurowo - usługowym.Nieruchomość składająca się z dw&oacute...

Krapkowice (Otmęt) (Opolskie, gm. Krapkowice)

3 000 000 PLN (1 096 zł/m2)

11
-
2736 m2
-
15737762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24890930 15737762 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 55 m2, zlokalizowanego w Krapkowicach - Otmęcie!Mieszkanie znajduje się na parterze, niskiego, ocieplonego i zadbanego bloku.Mieszkanie składa ...

Krapkowice (Otmęt) (Opolskie, gm. Krapkowice)

329 000 PLN (5 984 zł/m2)

3
-
54.98 m2
-
15707798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24326961 15707798 KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PODATKU PCC (2%), PROWIZJĘ BIURA POKRYWA DEWELOPER. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję Odrzańskie Tarasy realizowaną na ulicy Ks. Duszy w Krapkowicach - Otmęcie. Przedmiotem inwestycj...

Krapkowice (Otmęt) (Opolskie, gm. Krapkowice)

452 015 PLN (6 551 zł/m2)

3
-
69 m2
-