• Nieruchomości woj. Opolskie

Lokal Komercyjny magazyn

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 13094m2
  • Rodzaj Magazyn
  • Cena 7 340 498 PLN
  • MiastoOsiny
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Syndyk Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą
pod firmą GRZELAK ROMAN ZAKŁAD KONSTRUKCJI STALOWYCH
sprzeda z wolnej ręki
wchodzące w skład masy upadłości
nieruchomości i ruchomości

Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: XXXXX742) z siedzibą w miejscowości Osiny (46-070), ul. Opolska 29, oferuje do sprzedaży z wolnej ręki na podstawie postanowienia Sędziego-komisarza z dnia 7 stycznia 2026 r. oraz postanowienia z dnia 12 maja 2026 r. w sprawie o sygn. akt OP1O/GUp/22/2025, w oparciu o Regulamin sprzedaży z dnia 14 maja 2026 r., w trybie przetargu wraz z ewentualną aukcją, składniki majątkowe wchodzące w skład masy upadłości sprzedawane łącznie, tj.:
I.Nieruchomości:
•prawo użytkowania wieczystego na nieruchomości zabudowanej, obejmującej działki o numerach 1062/78, 1063/78 (księga wieczysta nr KW OP1O/00076776/8), o wartości 7.117.620,00 zł;
•prawo własności nieruchomości niezabudowanej obejmującej działkę nr 1052/83 (księga wieczysta nr KW OP1O/00145935/6), o wartości 3.230,00 zł;
II.Ruchomości w postaci maszyn i urządzeń o łącznej wartości wyceny 219.648,00 zł netto, wymienione szczegółowo w Regulaminie sprzedaży z dnia 14 maja 2026 r.
Cena wywoławcza ww. Przedmiot sprzedaży, stanowiący wszystkie nieruchomości i ruchomości (szczegółowo wymienione w Regulaminie sprzedaży z dnia 14 maja 2026 r.) wynosi 7.340.498,00 zł netto. W razie obowiązku podatkowego w zakresie podatku od towarów i usług, cena zostanie powiększona o ten podatek wg stawki obowiązującej na dzień danej płatności.
Termin składania ofert – 15 czerwca 2026 r. godz. 14:00.

Szczegółowe informacje o Przedmiocie, warunkach i trybie sprzedaży oraz Regulamin sprzedaży można uzyskać na stronie oraz pod nr. tel.: XXXXX739; 71 322 00 85.

Kontakt:
Biuro Syndyka
tel: XXXXX739

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894260
  • Data publikacji: 18 maja 2026 09:37 (29 minut temu)
  • Liczba pokoi: 1

Mapa

Opolskie, Osiny ,
Biuro Syndyka

Biuro Syndyka

+48XXXXXX739
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Magazyn na sprzedaż - Osiny

nieruchomosci-opolskie-24.pl / 15894260

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

7 340 498 PLN

561 zł/m2
Osiny (Opolskie, gm. Komprachcice)

Biuro Syndyka

+48531046739

Główne cechy:

  • Powierzchnia 13094m2
  • Pokoje 1

Opis - Magazyn

Syndyk Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą
pod firmą GRZELAK ROMAN ZAKŁAD KONSTRUKCJI STALOWYCH
sprzeda z wolnej ręki
wchodzące w skład masy upadłości
nieruchomości i ruchomości

Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: 7541089742) z siedzibą w miejscowości Osiny (46-070), ul. Opolska 29, oferuje do sprzedaży z wolnej ręki na podstawie postanowienia Sędziego-komisarza z dnia 7 stycznia 2026 r. oraz postanowienia z dnia 12 maja 2026 r. w sprawie o sygn. akt OP1O/GUp/22/2025, w oparciu o Regulamin sprzedaży z dnia 14 maja 2026 r., w trybie przetargu wraz z ewentualną aukcją, składniki majątkowe wchodzące w skład masy upadłości sprzedawane łącznie, tj.:
I.Nieruchomości: