• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 288

15859291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27166767 15859291 Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt, na Osiedlu XXX-lecia.Lokal mieści się na parterze, wielorodzinnego budynku.Blok ocieplony, zadbany, zarządzany przez Sp&a...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

1 700 PLN (36 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15868071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364061 15868071 Na sprzedaż oferta obiektu usługowo-handlowy wraz z dużą częścią magazynową. Nieruchomość posiada III kondygnacje i położona jest na działce o pow. 1,2 ha w Nak...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

2 800 000 PLN (5 600 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15765630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25476862 15765630 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikatową ofertę sprzedaży obiektu sportowo - usługowego wraz z torem kartingowym. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 70 arów w dzielnicy Zakrzów w Opol...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

9 500 000 PLN (4 318 zł/m2)

11
-
2200 m2
-
15767199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25518400 15767199 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE OSIEDLE POD LASEM!Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka ...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

799 000 PLN (7 833 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15842533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26805444 15842533 Specjalnie dla Ciebie oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2.Lokalizacja:Wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekie...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

609 000 PLN (12 688 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15848413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936292 15848413 Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone w Krapkowicach, przy Rynku.Lokal mieści się na pierwszym piętrze, wielorodzinnego budynku.Budynek ocieplony, zadbany, zarządzany przez Wspólnotę.Składa ...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

369 000 PLN (4 792 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15869061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27397907 15869061 Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 Maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, jeden został sprytnie...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

620 000 PLN (10 333 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15888533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27815220 15888533 Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane na osiedlu Dambonia, w niskim bloku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze i posiada balkon, który stanowi ideal...

Opole (Dambonia) (Opolskie, gm. Opole)

1 900 PLN (40 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15888532 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27815221 15888532 Mieszkanie wolne od 01.06.2026r.Oferujemy do wynajęcia eleganckie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47.14 m², położone na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą i własnym miejscem postojowym.Mieszkania zostało urządzone pod klucz prz...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

3 000 PLN (64 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15828121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602266 15828121 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Opola – ul. KośnegoUkład pomieszczeń:- 3 pokoje ( dwa z oknami na północ, jeden na południe)- kuchnia ( na południe)- łazienka z wc- przedpokój- balkon - loggia  ( na ...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

699 000 PLN (8 630 zł/m2)

3
-
81 m2
-
15839966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26763027 15839966 Prószków, ulica Krasickiego.Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 857 m2, położona w Prószkowie.Działka oznaczona symbolem MN52, teren domków wolnostojących, w kształcie prostokąta nieregularnego o wy...

Prószków (Opolskie, gm. Prószków)

170 000 PLN (198 zł/m2)

-
-
857 m2
-