• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 270

15897036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992974 15897036 Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej części miasta z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Lokal jest rozkładowy i dwustronny, co zapewnia komfort oraz ...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

348 000 PLN (6 214 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15897037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27992975 15897037 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 80 m², położony na dużej, 7-arowej działce, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy z dostępem do sklepów, apteki oraz punktów usługowych. Na parterze zn...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

800 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
80 m2
1937
14414541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31818 14414541 Opole, centrum biurowo-usługowe, obiekt 9945m2, sprzedaż 7 990 000,00 zł. Budynki usytuowane są na działkach o łącznej powierzchni 16 752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2) pozostaje niezabudowana, co stwarza szerokie możliwości inwest...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

7 990 000 PLN (846 zł/m2)

11
1
9445 m2
-
15878758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wielopoziomowy dom z garażem i ogrodem 27599027 15878758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m², położonego na działce 378 m², w spokojnej i zielonej części Kolonii Gosławickiej w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób po...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

990 000 PLN (7 333 zł/m2)

5
2
135 m2
2016
15866104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3-pokojowe z tarasem i ogrodem 27311618 15866104 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z ogrodem, położonego w zielonej części Opola - Chmielowicach przy ul. Topazowej. Nieruchomość łączy komfort domu z wygodą mieszkania, oferując prywatność oraz nowoczesne rozwiązania techn...

Opole (Chmielowice) (Opolskie, gm. Opole)

950 000 PLN (13 014 zł/m2)

3
1
73 m2
2020
15866764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie działki, 10 min od centrum Opola 27327319 15866764 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu typu bliźniak, położonego na dużej i ustawnej działce o powierzchni 8,5 ara. Nieruchomość daje szerokie możliwości aranżacyjne oraz stanowi świetną bazę do stworzenia przestrzeni dopasowanej do wła...

Opole (Nowa wieś królewska) (Opolskie, gm. Opole)

370 000 PLN (5 692 zł/m2)

3
1
65 m2
1923
15654517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwurodzinny dom z budynkiem gospodarczym, Nakło 23372501 15654517 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Nakło, zaledwie 10 km od Opole. Na dużej działce o powierzchni 62,5 ara znajduje się dom mieszkalny, zabudowania gospodarcze oraz pole uprawne o powierzchni około 40 arów. T...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

769 000 PLN (3 064 zł/m2)

6
2
251 m2
1960
15895941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963068 15895941 Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie z komórką lokatorską w Brzegu.Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 42,42m2, obejmujący salon z wyjściem na balkon, otwartą kuchnię, sypialnię, łazienkę z toaletą o...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15890580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879701 15890580 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia są niezależne, bez pokoi przejściow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15834280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26709564 15834280 Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupoziomowe mieszkanie w Brzegu. Mieszkanie składa się z:-salonu,-sypialni,-pokoju na piętrze-przedpokoju- łazienki z toaletą- schowka z piecem C.O.Do mieszkania przynależy  piwnica wielkości 9.7m2. M...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (33 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15896419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27979862 15896419 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie po remoncie, urządzone z dbałością o detal i charakter wnętrza.Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze kamienicy w Brzegu i zachwyca niepowtarzalnym klimatem - cegła, drewniane belki oraz funkcjonalna antre...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

425 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15884984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715069 15884984 Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu.Kształt działki nieregularny.W Planie Ogólnym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. D...

Opole (Chabrów) (Opolskie, gm. Opole)

830 000 PLN (1 269 zł/m2)

-
-
654 m2
-