• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 276

15878758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wielopoziomowy dom z garażem i ogrodem 27599027 15878758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m², położonego na działce 378 m², w spokojnej i zielonej części Kolonii Gosławickiej w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób po...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

990 000 PLN (7 333 zł/m2)

5
2
135 m2
2016
15841967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26803012 15841967 Połowa domu z ogrodem i widokiem na Jeseniki - 89 m² - CentrumNa sprzedaż wyodrębniona połowa domu (z odrębną księgą wieczystą) o powierzchni 89 m², położona na parterze zadbanego i wyremontowanego budynku przy ul. Chrobrego w ścisłym centrum Głubczy...

Głubczyce (Opolskie, gm. Głubczyce)

429 000 PLN (4 820 zł/m2)

4
1
89 m2
1940
15841820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798290 15841820 89 m² z pięknym ogrodem w centrum i widokiem na góry -  Bezczynszowe - GarażNa sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o pow. 89 m², stanowiące 12 domu z odrębną księgą wieczystą, położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Chrobrego w ścis...

Głubczyce (Opolskie, gm. Głubczyce)

429 000 PLN (4 820 zł/m2)

4
1
89 m2
1940
15173425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11662746 15173425 Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie z ogródkiem i garażem w cenie! NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWE MIESZKANIE - usytuowane w niskim, zadbanym budynku, gdzie mieszka jeszcze tylko dwóch sąsiadów!Nieruchomość w stanie bardzo dobrym, do zamieszkania, nie wymaga ...

Baborów (Opolskie, gm. Baborów)

349 000 PLN (2 792 zł/m2)

4
1
125 m2
1939
15589206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21954154 15589206 Chciałabym zaprezentować działkę rolną niezabudowana o powierzchni 2,3400haPosiada ona bezpośredni dostęp do drogi publicznej, nie ma planu przestrzennego, nie jest objęta decyzją o zabudowie, nie ma zaległości w podatku rolnym, nie jest zanieczyszcz...

Paczków (Opolskie, gm. Paczków)

352 000 PLN (15 zł/m2)

-
-
23400 m2
-
15885346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, dwustronne, wyposażone do wejścia 27725226 15885346 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie, położonego na 3 piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku w Ozimku przy ul. ks. Jana Dzierżona. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego...

Ozimek (Opolskie, gm. Ozimek)

299 000 PLN (7 667 zł/m2)

2
1
39 m2
1990
15895941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963068 15895941 Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie z komórką lokatorską w Brzegu.Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 42,42m2, obejmujący salon z wyjściem na balkon, otwartą kuchnię, sypialnię, łazienkę z toaletą o...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15895942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27963067 15895942 Słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m2 położone na parterze kamienicy w dzielnicy Generalskiej w Opolu.Rozkład pomieszczeń, lokalizacja, dostęp poprzez klatkę schodową lub oddzielnym wejściem, powodują, że mieszkanie świetnie nadaje si...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

3 700 PLN (39 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15895933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27963020 15895933 Mieszkanie po remoncie, wymaga jedynie odświeżenia. Duże pokoje, jeden pokój z balkonem. Kuchnia połączona z holem. Duża piwnica, 14 m2, do tego udział w dużym strychu. Okolica czysta i zadbana. Zapraszam na prezentacje.Pośrednik odpowied...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

338 000 PLN (6 627 zł/m2)

2
-
51 m2
1970
15890580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879701 15890580 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia są niezależne, bez pokoi przejściow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15834280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26709564 15834280 Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupoziomowe mieszkanie w Brzegu. Mieszkanie składa się z:-salonu,-sypialni,-pokoju na piętrze-przedpokoju- łazienki z toaletą- schowka z piecem C.O.Do mieszkania przynależy  piwnica wielkości 9.7m2. M...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (33 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15819017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589795 15819017 Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w centrum Grodkowa. Mieszkanie o powierzchni 59,6 m2, składa się z salonu, sypialni, garderoby, dużej kuchni, łazienki z WC ...

Grodków (Opolskie, gm. Grodków)

1 500 PLN (25 zł/m2)

2
-
59 m2
-