• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 273

15885836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27742971 15885836 OPOLE CENTRUM Apartament 147 m² w kamienicy z duszą ul. Grunwaldzka II piętro III tylko 1 mieszkanie na piętrze To nie jest kolejne mieszkanie w bloku. To 147 metrów w prawdziwej opolskiej kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej, dwa kroki od Rynku...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 250 001 PLN (8 503 zł/m2)

4
2
147 m2
1930
15848367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936195 15848367 Atrakcyjnie zlokalizowane (zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i jako własny kąt do mieszkania) przy ulicy Kośnego 48. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego budynku, który w 2013 roku przeszedł termomodernizację oraz remont klatki schodo...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

645 000 PLN (8 269 zł/m2)

3
1
78 m2
1948
15728931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24754646 15728931 Trzy działki budowlane z MPZP – 32,64 ara – dom + stodoła – Szczedrzyk, ul. DanieckaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość – trzy działki 3522, 3525 i 3526 o łącznej powierzchni 32,64 ara, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przezn...

Szczedrzyk (Opolskie, gm. Ozimek)

429 000 PLN (4 988 zł/m2)

4
1
86 m2
1955
15701539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24219111 15701539 Dom przy głównej ul. Skorogoszczy z dużą działką.Działka budowlana o powierzchni 1784 m2 Cała działka jest działką budowlaną z dużym potencjałem pod zabudowę mieszkaniową Dom o powierzchni łącznej około 220 m2 przeznaczony do remontu, ocieplony ...

Skorogoszcz (Opolskie, gm. Lewin Brzeski)

220 000 PLN (733 zł/m2)

6
-
300 m2
1930
15701569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24219104 15701569 Apartament o pow. 113 m2 składające się z 4 pokoi, kuchni z osobną spiżarką, łazienki z wanną Salon z wykuszem okiennym z oknami wychodzącymi na główną ulicę.Okna plastikowe z moskitierami, antywłamaniowe drzwi Mieszkanie przeszło gruntowny remont,...

Biała (Opolskie, gm. Biała)

285 000 PLN (2 522 zł/m2)

4
-
113 m2
1930
15762289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25401772 15762289 Zbycie praw do lokalu w systemie TBS w budynku przy ulicy Krzemienieckiej 70-72 w Opolu. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Mieszkanie wykończone w wyższym standardzie wg indywidualnych ustaleń z TBSem, pozostanie częściowo umeblowane. Na powierz...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

669 000 PLN (9 292 zł/m2)

3
1
72 m2
2014
15715240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24490694 15715240 Przepięknie położony niespełna 3km od granicy polsko-czeskiej, ponad 100letni dom o powierzchni ok 140m2, posadowiony na nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch działek: 5201 (R -grunty orne) oraz 5202 (BR -grunty rolne zabudowane). Dom skład...

Trzebina (Opolskie, gm. Lubrza)

390 000 PLN (2 766 zł/m2)

4
1
141 m2
1900
15862976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27235151 15862976 NOWA OFERTA Moszczanka Góry OpawskieSzukasz miejsca z klimatem, ciszą i widokiem, który koi skołatane nerwy po pracy? Ta nieruchomość w Moszczance, u podnóża Gór Opawskich, to idealna propozycja dla kogoś, kto chce stworzyć swój wymarzony dom dokła...

Moszczanka (Opolskie, gm. Prudnik)

349 000 PLN (2 327 zł/m2)

3
-
150 m2
1956
15723355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24632118 15723355 Dom z duszą i potencjałem inwestycyjnym – Przechód, serce Borów Niemodlińskich Mieszkanie z możliwością podziału na 2 mniejsze lokale;funkcjonujący sklep z najemcą;dodatkowa kawalerka;warsztat z podnośnikiem;hala magazynowo-garażowa,utwardzony parkin...

Przechód (Opolskie, gm. Korfantów)

1 500 000 PLN (3 550 zł/m2)

6
3
422.54 m2
-
15709462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24354846 15709462 Przedstawiam wyjątkową okazję na rynku nieruchomości w Głogówku! Atrakcyjna kamienica mieszkalna na sprzedaż, zlokalizowana przy ulicy Piastowskiej, to idealne miejsce dla tych, którzy szukają wyjątkowego połączenia nowoczesnych udogodnień i historyc...

Głogówek (Opolskie, gm. Głogówek)

650 000 PLN (3 925 zł/m2)

4
1
165.6 m2
-
15701526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24219108 15701526 Przytulny dom przy parku z dużą działką w Lewinie Brzeskim.Zapraszamy do zakupu piętrowego 130m2 domu z działką budowlaną o powierzchni 1462 m2Całkowita powierzchnia użytkowa domu wynosi około 130 m2, w tym około 50 m2 na parterze, około 50 m2 na pie...

Lewin Brzeski (Opolskie, gm. Lewin Brzeski)

445 000 PLN (3 423 zł/m2)

3
2
130 m2
1969
15877524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27571125 15877524 Na tę nieruchomość położoną w Starych Kolniach składają się dwie działki: 281 oraz 282. Pierwsza o powierzchni 891 m2 idealna jeśli ktoś marzy o budowie własnego nowego domu, natomiast na drugiej, zdecydowanie większej, bo jej powierzchnia to 3678 m2...

Stare Kolnie (Opolskie, gm. Popielów)

279 000 PLN (1 993 zł/m2)

5
1
140 m2
1920