• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 275

15889641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856594 15889641 Krasowice to spokojna, zielona miejscowość otoczona lasami i polami idealna dla tych, którzy chcą złapać oddech, ale nie rezygnować z wygody.Do Namysłowa dojedziesz w kilka minut, a do Wrocławia czy Opola w około godzinę.Na działce o powierzchni aż ...

Krasowice (Opolskie, gm. Namysłów)

250 000 PLN (820 zł/m2)

7
2
305 m2
1990
15835654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27078145 15835654 4 działki mieszkalno-usługowe przy lesie Pokój 1972 m²Na sprzedaż 4 działki mieszkalno-usługowe położone bezpośrednio przy linii lasu, w centrum miejscowości Pokój (ul. Namysłowska).Najważniejsze informacje:4 działki sprzedaż w całościŁączna powie...

Pokój (Opolskie, gm. Pokój)

185 000 PLN (94 zł/m2)

-
-
1972 m2
-
15885045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716136 15885045 Działka budowlana 1046 m² - Twoje miejsce na ziemi czeka w KrasowicachPoranek z widokiem na zieleń, śpiew ptaków zamiast budzika i kawa na tarasie? To nie reklama herbaty to może być Twoja codzienność!Działka 1046 m² w centrum Krasowic to idealna prz...

Krasowice (Opolskie, gm. Namysłów)

78 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1046 m2
-
15784858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25862133 15784858 Dom w Świerczowie przestronny, z ogrodem, dla ludzi ceniących przestrzeń!Masz dość mieszkania w ciasnym mieszkaniu i marzysz o przestronnym domu, który dostosujesz do swoich potrzeb? Ten dom w zabudowie szeregowej w Świerczowie to idealna okazja! 22...

Świerczów (Opolskie, gm. Świerczów)

515 000 PLN (2 341 zł/m2)

6
2
220 m2
1940
15885038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716134 15885038 Działka 1000 m² - Gotowa pod Twój nowy dom w otoczeniu naturySzukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a trawa pod bosymi stopami jest bardziej zielona?Oto działka 1000 m² w Krasowicach!Z jednej strony blisko miasta, z drugiej las, łąki i ś...

Krasowice (Opolskie, gm. Namysłów)

75 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15771405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25582137 15771405 Twoje miejsce na ziemi cisza, przestrzeń i natura w KowalowicachWyobraź sobie poranek z kubkiem kawy na tarasieCisza, śpiew ptaków i widok zieleni, który koi już od pierwszych chwil dnia.Tu życie zwalnia, a codzienność nabiera zupełnie innego rytmu....

Kowalowice (Opolskie, gm. Namysłów)

158 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
2400 m2
-
15883835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27680120 15883835 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast budzika słyszysz śpiew ptaków.Otwierasz okno i widzisz przestrzeń. Pola. Zieleń. Spokój.Brzmi jak marzenie?Właśnie taka jest ta działka w Krasowicach. Kameralna lokalizacja, w otoczeniu lasów i otwartej przestr...

Krasowice (Opolskie, gm. Namysłów)

79 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
1179 m2
-
15810896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26421684 15810896 Mieszkanie w sercu Namysłowa wygoda i świetna lokalizacja!Szukasz idealnego miejsca, które będzie spełnieniem Twoich marzeń o komfortowym życiu w centrum miasta? Mamy dla Ciebie ofertę, której nie możesz przegapić! Przestronne, jasne mieszkanie 2-po...

Namysłów (Opolskie, gm. Namysłów)

295 000 PLN (6 413 zł/m2)

2
1
46 m2
1966
15771137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25571063 15771137 Połówka bliźniaka w Wilkowie tu zaczyna się Twoja historia!Marzysz o własnym domu z ogródkiem, który urządzisz po swojemu? W takim razie Wilków czeka właśnie na Ciebie! Na sprzedaż połówka bliźniaka o powierzchni ok. 87,67 m², w tym 62,87 m² powierz...

Wilków (Opolskie, gm. Wilków)

139 000 PLN (1 598 zł/m2)

3
1
87 m2
1930
15875472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527391 15875472 Jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m². Lokal posiada balkon oraz przynależną piwnicę.Układ i standard:trzy niezależne, ustawne pokoje,oddzielna kuchnia,łazienka z osobnym WC,balkon z widokiem na spokojną okolicę,piwnica w cenie,mieszkan...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

559 000 PLN (9 164 zł/m2)

3
-
61 m2
1977
15875139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527321 15875139 Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń dla rodziny z wyjątkowo niskimi kosztami utrzymania? Odkryj bezczynszowe, 3-pokojowe wnętrze w Baborowie, gdzie w cenie otrzymujesz nie tylko domowy azyl, ale także garaż i własny kawałek zieleni.Wnętrze i c...

Baborów (Opolskie, gm. Baborów)

289 000 PLN (4 476 zł/m2)

3
1
64.56 m2
-
15875241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27527386 15875241 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony na działce o powierzchni 173 m², zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Opola. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla rodzin poszukujących komfortowego miejsca do życia, łączące...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

849 000 PLN (4 908 zł/m2)

5
2
173 m2
1999