• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 274

15819017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589795 15819017 Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w centrum Grodkowa. Mieszkanie o powierzchni 59,6 m2, składa się z salonu, sypialni, garderoby, dużej kuchni, łazienki z WC ...

Grodków (Opolskie, gm. Grodków)

1 500 PLN (25 zł/m2)

2
-
59 m2
-
15834280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26709564 15834280 Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupoziomowe mieszkanie w Brzegu. Mieszkanie składa się z:-salonu,-sypialni,-pokoju na piętrze-przedpokoju- łazienki z toaletą- schowka z piecem C.O.Do mieszkania przynależy  piwnica wielkości 9.7m2. M...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (33 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15890580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879701 15890580 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia są niezależne, bez pokoi przejściow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15506129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20070763 15506129 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 57,60 m2, składa się z:- dużej kuchni, - dwóch pokoi,- łazienki z toaletą- przedpokoju.Kuchnia wyposażona ...

Brzeg (Centrum) (Opolskie, gm. Brzeg)

349 000 PLN (6 123 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15884984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715069 15884984 Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu.Kształt działki nieregularny.W Planie Ogólnym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. D...

Opole (Chabrów) (Opolskie, gm. Opole)

830 000 PLN (1 269 zł/m2)

-
-
654 m2
-
15869061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27397907 15869061 Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 Maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, jeden został sprytnie...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

620 000 PLN (10 333 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15886859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27769980 15886859 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE - OSIEDLE POD LASEM Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szereg&...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15866360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27319025 15866360 Szukasz mieszkania po remoncie, które zaaranżujesz według własnego stylu?Oto dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone przy ul. 1 Maja w Opolu, w Śródmieściu.Lokal znajduje się na parterze, posiada b...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

480 000 PLN (11 163 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15870824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27440641 15870824 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem – Atlantis Prestige Park, OpoleSzukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetne doświetlenie? Ta oferta w prestiżowej inwes...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

707 041 PLN (11 404 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15890581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27879699 15890581 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ - 2 domy jednorodzinne , działka o powierzchni 59,96 arów oraz prywatny las.Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w bardzo spokojnym i cichym miejscu  - Ochodze ( gmina Komprachcice )DZIAŁKA&nb...

Ochodze (Opolskie, gm. Komprachcice)

2 290 000 PLN (8 267 zł/m2)

9
-
277 m2
-