• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 269

15896419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27979862 15896419 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie po remoncie, urządzone z dbałością o detal i charakter wnętrza.Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze kamienicy w Brzegu i zachwyca niepowtarzalnym klimatem - cegła, drewniane belki oraz funkcjonalna antre...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

425 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15895941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963068 15895941 Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie z komórką lokatorską w Brzegu.Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 42,42m2, obejmujący salon z wyjściem na balkon, otwartą kuchnię, sypialnię, łazienkę z toaletą o...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15890580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879701 15890580 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia są niezależne, bez pokoi przejściow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15834280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26709564 15834280 Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupoziomowe mieszkanie w Brzegu. Mieszkanie składa się z:-salonu,-sypialni,-pokoju na piętrze-przedpokoju- łazienki z toaletą- schowka z piecem C.O.Do mieszkania przynależy  piwnica wielkości 9.7m2. M...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (33 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15884984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715069 15884984 Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu.Kształt działki nieregularny.W Planie Ogólnym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. D...

Opole (Chabrów) (Opolskie, gm. Opole)

830 000 PLN (1 269 zł/m2)

-
-
654 m2
-
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15506129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20070763 15506129 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 57,60 m2, składa się z:- dużej kuchni, - dwóch pokoi,- łazienki z toaletą- przedpokoju.Kuchnia wyposażona ...

Brzeg (Centrum) (Opolskie, gm. Brzeg)

349 000 PLN (6 123 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15895942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27963067 15895942 Słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m2 położone na parterze kamienicy w dzielnicy Generalskiej w Opolu.Rozkład pomieszczeń, lokalizacja, dostęp poprzez klatkę schodową lub oddzielnym wejściem, powodują, że mieszkanie świetnie nadaje si...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

3 700 PLN (39 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15886859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27769980 15886859 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE - OSIEDLE POD LASEM Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szereg&...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15869061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27397907 15869061 Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 Maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, jeden został sprytnie...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

620 000 PLN (10 333 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15891413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27896901 15891413 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 94.20 m2 zajmuje górne piętro kamienicy w  centrum miasta. Istnieje możliwość podzielenia mieszkania n...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

245 000 PLN (2 606 zł/m2)

4
-
94 m2
-