• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 268

15835654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27078145 15835654 4 działki mieszkalno-usługowe przy lesie Pokój 1972 m²Na sprzedaż 4 działki mieszkalno-usługowe położone bezpośrednio przy linii lasu, w centrum miejscowości Pokój (ul. Namysłowska).Najważniejsze informacje:4 działki sprzedaż w całościŁączna powie...

Pokój (Opolskie, gm. Pokój)

185 000 PLN (94 zł/m2)

-
-
1972 m2
-
15784858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25862133 15784858 Dom w Świerczowie przestronny, z ogrodem, dla ludzi ceniących przestrzeń!Masz dość mieszkania w ciasnym mieszkaniu i marzysz o przestronnym domu, który dostosujesz do swoich potrzeb? Ten dom w zabudowie szeregowej w Świerczowie to idealna okazja! 22...

Świerczów (Opolskie, gm. Świerczów)

515 000 PLN (2 341 zł/m2)

6
2
220 m2
1940
15771405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25582137 15771405 Twoje miejsce na ziemi cisza, przestrzeń i natura w KowalowicachWyobraź sobie poranek z kubkiem kawy na tarasieCisza, śpiew ptaków i widok zieleni, który koi już od pierwszych chwil dnia.Tu życie zwalnia, a codzienność nabiera zupełnie innego rytmu....

Kowalowice (Opolskie, gm. Namysłów)

158 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
2400 m2
-
15771137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25571063 15771137 Połówka bliźniaka w Wilkowie tu zaczyna się Twoja historia!Marzysz o własnym domu z ogródkiem, który urządzisz po swojemu? W takim razie Wilków czeka właśnie na Ciebie! Na sprzedaż połówka bliźniaka o powierzchni ok. 87,67 m², w tym 62,87 m² powierz...

Wilków (Opolskie, gm. Wilków)

139 000 PLN (1 598 zł/m2)

3
1
87 m2
1930
15810896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26421684 15810896 Mieszkanie w sercu Namysłowa wygoda i świetna lokalizacja!Szukasz idealnego miejsca, które będzie spełnieniem Twoich marzeń o komfortowym życiu w centrum miasta? Mamy dla Ciebie ofertę, której nie możesz przegapić! Przestronne, jasne mieszkanie 2-po...

Namysłów (Opolskie, gm. Namysłów)

295 000 PLN (6 413 zł/m2)

2
1
46 m2
1966
15813969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26617456 15813969 Burmistrz Gminy Kietrz woj. opolskie ogłosił pierwszy przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Rogożanach Kietrz, dnia 31.12.2025r. 1. Położenie i opis nieruchomości Nieruchomość grunto...

Rogożany (Opolskie, gm. Kietrz)

280 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
21134 m2
-
15598647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22147058 15598647 Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Sylwii Mazur osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1OGUp-s2362023 przed Sądem Rejonowym w Opolu, V Wydział Gospodarczy, s...

Kędzierzyn-Koźle (Opolskie, gm. Kędzierzyn-Koźle)

110 600 PLN (687 zł/m2)

4
-
161 m2
-
15745780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25065593 15745780 Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego – produkcja, składy, magazyny Lokalizacja:PAKOSŁAWICE, województwo Opolskie, Powiat Nyski, bezpośrednio przy rondzie - zjeździe na drogę wojewódzką nr 401 (kierunek Wrocław), drogę krajową nr 46 (kierunek Opole)...

Pakosławice (Opolskie, gm. Pakosławice)

1 360 375 PLN (125 zł/m2)

-
-
10883 m2
-
14414541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31818 14414541 Opole, centrum biurowo-usługowe, obiekt 9945m2, sprzedaż 7 990 000,00 zł. Budynki usytuowane są na działkach o łącznej powierzchni 16 752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2) pozostaje niezabudowana, co stwarza szerokie możliwości inwest...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

7 990 000 PLN (846 zł/m2)

11
1
9445 m2
-
15894415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bez nakładów, do wejścia, jasne, duży balkon 27942011 15894415 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego 2-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego przy ul. Górnej w Opolu, w pobliżu centrum handlowego Turawa Park. Nieruchomość znajduje się na parterze w kameralnym, d...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

449 000 PLN (14 484 zł/m2)

2
1
31 m2
2019
15763313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25422554 15763313 Na sprzedaż - lokal usługowy z dużym potencjałem, parter, witryny, centrum Na sprzedaż przestronny lokal usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego , bezpośrednio od strony ulicy - doskonale widoczny dla ruchu pieszych i samochodowego....

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

350 000 PLN (3 684 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15878758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wielopoziomowy dom z garażem i ogrodem 27599027 15878758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m², położonego na działce 378 m², w spokojnej i zielonej części Kolonii Gosławickiej w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób po...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

990 000 PLN (7 333 zł/m2)

5
2
135 m2
2016