• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 278

15857763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27133121 15857763 Dom wybudowany w technologii tradycyjnej w 1968 roku, wraz z murowanymi budynkami gospodarczymi z 1932 roku, posadowionymi na działce o powierzchni 2059 m2. Dom przeznaczony do kapitalnego remontu. Na powierzchnię ok. 120 m2 składają się dwa pokoje, ...

Popielów (Opolskie, gm. Popielów)

275 000 PLN (2 292 zł/m2)

4
1
120 m2
1968
15893443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27911255 15893443 O G Ł O S Z E N I E Działając zgodnie z art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2026 r. poz. 399) i § 13 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w spr...

Domaszowice (Nowa wieś) (Opolskie, gm. Domaszowice)

126 000 PLN

-
-
5200 m2
-
15878243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27591320 15878243 Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 1972 roku, rozbudowany w 2002 roku. Budynek dwukondygnacyjny (parter + piętro), podpiwniczony.Powierzchnia całkowita 256.4m2 (wliczone podpiwniczenie), powierzchnia użytkowa (czyli parter i piętro) 164.3m2.Bu...

Namysłów (Opolskie, gm. Namysłów)

428 000 PLN (1 669 zł/m2)

5
1
256.41 m2
1972
15822332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26635122 15822332 Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w miejscowości Opole-Czarnowąsy.Budynek budowany w 1996 roku z wysokiej klasy materiałów, cegła lita, pełna o całkowitej powierzchni 190m2m, użytkowej 146,56m2. W sąsiedztwie zabudowa willowa. Dom po...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 180 000 PLN (6 211 zł/m2)

4
3
190 m2
1996
15807322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala magazynowa 785m2 Dobrodzień 26364092 15807322 Biuro nieruchomości BMC prezentuje na sprzedaż halę produkcyjno-magazynowa. To nowoczesny obiekt, który przeszedł generalny remont w 2016 roku. Został zmodernizowany z myślą o wysokiej efektywności i bezpieczeństwie, spełniając wszelkie wymagania dla...

Dobrodzień (Opolskie, gm. Dobrodzień)

1 500 000 PLN (1 911 zł/m2)

11
-
785 m2
-
15877390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Bzinica Nowa 1161m2 27568138 15877390 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Bzinica Nowa, gmina Dobrodzień, powiat oleski.PARAMETRY DZIAŁKI:działki o regularnym kształcie,wymiary 28m x 40mpowierzchnia: 1161m2,działka nieogrodzona,numer działki: 3074...

Bzinica Nowa (Opolskie, gm. Dobrodzień)

85 000 PLN

-
-
1161 m2
-
15866824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica Usługowo-Gastronomiczna Zębowice 27329294 15866824 Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną o ogromnym potencjale adaptacyjnym, zlokalizowaną w centrum Zębowic (powiat oleski, woj. opolskie) przy ul. Izydora Murka 5. Obiekt to stylowa kamienica z początku XX wieku, która w 2022 roku...

Zębowice (Opolskie, gm. Zębowice)

2 600 000 PLN (6 582 zł/m2)

11
-
395 m2
-
15807342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z lokalem usługowym Myślina 26364111 15807342 Na sprzedaż działka o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w spokojnej okolicy. Na terenie znajduje się budynek wymagający gruntownego remontu lub przebudowy. Idealna propozycja inwestycyjna. Nieruchomość o charakterze usługowym, zlokalizowa...

Myślina (Opolskie, gm. Dobrodzień)

249 000 PLN

-
-
171 m2
-
15807284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowo handlowy Myslina 26364091 15807284 Na sprzedaż nieruchomość o charakterze usługowym, zlokalizowana w bardzo dobrej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 46, co zapewnia świetny dojazd oraz widoczność z głównej trasy.Budynek o powierzchni zabudowy 171 m² pełnił fun...

Myślina (Opolskie, gm. Dobrodzień)

249 000 PLN (1 456 zł/m2)

4
-
171 m2
-
15807224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Bzinica Nowa 1159m2 26364063 15807224 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Bzinica Nowa, gmina Dobrodzień, powiat oleski.PARAMETRY DZIAŁKI:działki o regularnym kształcie,wymiary 29m x 40mpowierzchnia: 1159m2,działka nieogrodzona,numer działki: 3073...

Bzinica Nowa (Opolskie, gm. Dobrodzień)

85 000 PLN

-
-
1159 m2
-
15878758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wielopoziomowy dom z garażem i ogrodem 27599027 15878758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m², położonego na działce 378 m², w spokojnej i zielonej części Kolonii Gosławickiej w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób po...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

990 000 PLN (7 333 zł/m2)

5
2
135 m2
2016
15866104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3-pokojowe z tarasem i ogrodem 27311618 15866104 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z ogrodem, położonego w zielonej części Opola - Chmielowicach przy ul. Topazowej. Nieruchomość łączy komfort domu z wygodą mieszkania, oferując prywatność oraz nowoczesne rozwiązania techn...

Opole (Chmielowice) (Opolskie, gm. Opole)

950 000 PLN (13 014 zł/m2)

3
1
73 m2
2020