• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 269

15897583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie w centrum Opola 28006573 15897583 Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z absolutnym spokojem? Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Opola, przy jednej z urokliwych, cichych i zielonych uliczek.To propozycja idealna dla osób st...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

503 040 PLN (8 114 zł/m2)

3
1
62 m2
1930
15887245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27779353 15887245 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15887246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27779352 15887246 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Namysłów (Opolskie, gm. Namysłów)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15887127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27777292 15887127 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Ligota Górna (Opolskie, gm. Kluczbork)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15897431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28003404 15897431 Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Szymiszów Wieś. Dom w zabudowie bliźniaczej, położony na trzy arowej działce, którą można zagospodarować między innymi na taras, miejsce na basen jak i inne ogrodowe atrak...

Szymiszów (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

324 100 PLN (2 946 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15896345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27977769 15896345 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 87 m², położony na działce o powierzchni 500 m² w miejscowości Zawada przy ulicy Kępskiej, zaledwie 2,8 km od Opole (około 3 minuty samochodem).Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Zawada (Opolskie, gm. Turawa)

290 000 PLN (3 333 zł/m2)

4
1
87 m2
1938
15895941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963068 15895941 Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie z komórką lokatorską w Brzegu.Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 42,42m2, obejmujący salon z wyjściem na balkon, otwartą kuchnię, sypialnię, łazienkę z toaletą o...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15890580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879701 15890580 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia są niezależne, bez pokoi przejściow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15834280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26709564 15834280 Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupoziomowe mieszkanie w Brzegu. Mieszkanie składa się z:-salonu,-sypialni,-pokoju na piętrze-przedpokoju- łazienki z toaletą- schowka z piecem C.O.Do mieszkania przynależy  piwnica wielkości 9.7m2. M...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (33 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15896419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27979862 15896419 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie po remoncie, urządzone z dbałością o detal i charakter wnętrza.Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze kamienicy w Brzegu i zachwyca niepowtarzalnym klimatem - cegła, drewniane belki oraz funkcjonalna antre...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

425 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15884984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715069 15884984 Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu.Kształt działki nieregularny.W Planie Ogólnym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. D...

Opole (Chabrów) (Opolskie, gm. Opole)

830 000 PLN (1 269 zł/m2)

-
-
654 m2
-
15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-