• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 271

15844238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogródkiem blisko centrum miasta 26826569 15844238 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 170 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w dobrze zagospodarowanej okolicy, która zapewnia wygodę codziennego życia o...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

775 000 PLN (4 559 zł/m2)

7
2
170 m2
1939
15784922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy ustawne pokoje, Opole AK 25863956 15784922 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części miasta, na popularnym osiedlu Armii Krajowej. To propozycja dla osób, które cenią wygodę codziennego życia, dostęp do pełnej infrastruktury oraz bliskość terenów...

Opole (Ak) (Opolskie, gm. Opole)

578 500 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
65 m2
1979
15858375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne 3 pokoje z dużym potencjałem, pod Opolem 27146981 15858375 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,5 m², położonego na kameralnym osiedlu w miejscowości Górażdże. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, co zapewnia komfort ...

Górażdże (Opolskie, gm. Gogolin)

264 000 PLN (4 062 zł/m2)

3
1
65 m2
1950
15784850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu AK 25862132 15784850 Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 62,45 m2, położone na siódmym - ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Armii Krajowej. Lokal jest w stanie do odświeżenia. Obecny właściciel wykonał szereg prac remontowych, w tym wymienił okna, ...

Opole (Ak) (Opolskie, gm. Opole)

550 000 PLN (8 871 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15888757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy apartament z tarasem 27823395 15888757 Szukasz przestrzeni, która łączy komfort domu jednorodzinnego z wygodą miejskiego apartamentu? To mieszkanie na zamkniętym, spokojnym osiedlu jest idealną propozycją dla wymagającego klienta.Kluczowe informacje:Powierzchnia: 88,9 m²Piętro: 1 (w niski...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 275 000 PLN (14 489 zł/m2)

4
1
88 m2
2014
15866764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie działki, 10 min od centrum Opola 27327319 15866764 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu typu bliźniak, położonego na dużej i ustawnej działce o powierzchni 8,5 ara. Nieruchomość daje szerokie możliwości aranżacyjne oraz stanowi świetną bazę do stworzenia przestrzeni dopasowanej do wła...

Opole (Nowa wieś królewska) (Opolskie, gm. Opole)

370 000 PLN (5 692 zł/m2)

3
1
65 m2
1923
15519986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem w cichej okolicy, Ochodze 20379372 15519986 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 142 m², położonego w miejscowości Ochodze w gminie Komprachcice. Nieruchomość usytuowana jest na niemal 10-arowej działce w spokojnym, zie...

Ochodze (Opolskie, gm. Komprachcice)

1 090 000 PLN (7 676 zł/m2)

5
2
142 m2
2005
15654517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwurodzinny dom z budynkiem gospodarczym, Nakło 23372501 15654517 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Nakło, zaledwie 10 km od Opole. Na dużej działce o powierzchni 62,5 ara znajduje się dom mieszkalny, zabudowania gospodarcze oraz pole uprawne o powierzchni około 40 arów. T...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

769 000 PLN (3 064 zł/m2)

6
2
251 m2
1960
15843748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26813981 15843748 Firma Derbin Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Kozielno, w gminie Paczków. To propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, zie...

Kozielno (Opolskie, gm. Paczków)

199 999 PLN (197 zł/m2)

-
-
1014 m2
-
15875200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527248 15875200 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji.Powierzchnia: 37,96 m².Piętro: 44Liczba pokoi: 2 – przestronny salon oraz przytulna sypialnia.Opis mieszkania:Salon: Jasny, przestronny, doskonały do wypoczynku i spotkań z bliskimi.Sypialni...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

245 000 PLN (6 454 zł/m2)

2
1
37.96 m2
1987
15875776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527455 15875776 Przestronność, cisza i wolność od comiesięcznych opłat – 114 m² w sercu miastaSzukają Państwo miejsca, które będzie nie tylko domem, ale też bezpieczną przystanią dla domowego budżetu? Prezentujemy wyjątkowe, 114-metrowe mieszkanie, które łączy w sob...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

359 000 PLN (3 141 zł/m2)

3
2
114.3 m2
1930
15894260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27936475 15894260 Syndyk Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarcząpod firmą GRZELAK ROMAN ZAKŁAD KONSTRUKCJI STALOWYCHsprzeda z wolnej ręki wchodzące w skład masy upadłości nieruchomości i ruchomościSyndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działal...

Osiny (Opolskie, gm. Komprachcice)

7 340 498 PLN (561 zł/m2)

1
-
13094 m2
-