• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 278

15843748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26813981 15843748 Firma Derbin Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Kozielno, w gminie Paczków. To propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, zie...

Kozielno (Opolskie, gm. Paczków)

199 999 PLN (197 zł/m2)

-
-
1014 m2
-
15888757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy apartament z tarasem 27823395 15888757 Szukasz przestrzeni, która łączy komfort domu jednorodzinnego z wygodą miejskiego apartamentu? To mieszkanie na zamkniętym, spokojnym osiedlu jest idealną propozycją dla wymagającego klienta.Kluczowe informacje:Powierzchnia: 88,9 m²Piętro: 1 (w niski...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 275 000 PLN (14 489 zł/m2)

4
1
88 m2
2014
15890580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879701 15890580 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia są niezależne, bez pokoi przejściow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15819017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589795 15819017 Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w centrum Grodkowa. Mieszkanie o powierzchni 59,6 m2, składa się z salonu, sypialni, garderoby, dużej kuchni, łazienki z WC ...

Grodków (Opolskie, gm. Grodków)

1 500 PLN (25 zł/m2)

2
-
59 m2
-
15868071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364061 15868071 Na sprzedaż oferta obiektu usługowo-handlowy wraz z dużą częścią magazynową. Nieruchomość posiada III kondygnacje i położona jest na działce o pow. 1,2 ha w Nak...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

2 800 000 PLN (5 600 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15506129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20070763 15506129 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 57,60 m2, składa się z:- dużej kuchni, - dwóch pokoi,- łazienki z toaletą- przedpokoju.Kuchnia wyposażona ...

Brzeg (Centrum) (Opolskie, gm. Brzeg)

349 000 PLN (6 123 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15888532 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27815221 15888532 Mieszkanie wolne od 01.06.2026r.Oferujemy do wynajęcia eleganckie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47.14 m², położone na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą i własnym miejscem postojowym.Mieszkania zostało urządzone pod klucz prz...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

3 000 PLN (64 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15888533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27815220 15888533 Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane na osiedlu Dambonia, w niskim bloku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze i posiada balkon, który stanowi ideal...

Opole (Dambonia) (Opolskie, gm. Opole)

1 900 PLN (40 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15869061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27397907 15869061 Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 Maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, jeden został sprytnie...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

620 000 PLN (10 333 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15842533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26805444 15842533 Specjalnie dla Ciebie oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2.Lokalizacja:Wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekie...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

609 000 PLN (12 688 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15765630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25476862 15765630 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikatową ofertę sprzedaży obiektu sportowo - usługowego wraz z torem kartingowym. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 70 arów w dzielnicy Zakrzów w Opol...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

9 500 000 PLN (4 318 zł/m2)

11
-
2200 m2
-