• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 288

15890580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879701 15890580 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia są niezależne, bez pokoi przejściow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15890585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27879706 15890585 WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA„INVEST-PARK” sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu58 – 306 Wałbrzych, ul. Uczniowska 16tel.: (+48 74) 664-91-64, e-mail: [email protected] Zarządzający Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną INVEST-PA...

Skarbimierz (Opolskie, gm. Skarbimierz)

4 967 640 PLN

-
-
55196 m2
-
15890581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27879699 15890581 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ - 2 domy jednorodzinne , działka o powierzchni 59,96 arów oraz prywatny las.Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w bardzo spokojnym i cichym miejscu  - Ochodze ( gmina Komprachcice )DZIAŁKA&nb...

Ochodze (Opolskie, gm. Komprachcice)

2 290 000 PLN (8 267 zł/m2)

9
-
277 m2
-
15863169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27240849 15863169 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, zlokalizowanego w dzielnicy Szczepanowice – Wójtowa Wieś w Opolu, przy ul. Barona (Apartamenty Natura 2).UKŁAD P...

Opole (Szczepanowice-wójtowa wieś) (Opolskie, gm. Opole)

1 049 000 PLN (12 639 zł/m2)

4
-
83 m2
-
15859291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27166767 15859291 Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt, na Osiedlu XXX-lecia.Lokal mieści się na parterze, wielorodzinnego budynku.Blok ocieplony, zadbany, zarządzany przez Sp&a...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

1 700 PLN (36 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15868071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364061 15868071 Na sprzedaż oferta obiektu usługowo-handlowy wraz z dużą częścią magazynową. Nieruchomość posiada III kondygnacje i położona jest na działce o pow. 1,2 ha w Nak...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

2 800 000 PLN (5 600 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15888532 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27815221 15888532 Mieszkanie wolne od 01.06.2026r.Oferujemy do wynajęcia eleganckie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47.14 m², położone na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą i własnym miejscem postojowym.Mieszkania zostało urządzone pod klucz prz...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

3 000 PLN (64 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15888533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27815220 15888533 Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane na osiedlu Dambonia, w niskim bloku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze i posiada balkon, który stanowi ideal...

Opole (Dambonia) (Opolskie, gm. Opole)

1 900 PLN (40 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15869061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27397907 15869061 Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 Maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, jeden został sprytnie...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

620 000 PLN (10 333 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15848413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936292 15848413 Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone w Krapkowicach, przy Rynku.Lokal mieści się na pierwszym piętrze, wielorodzinnego budynku.Budynek ocieplony, zadbany, zarządzany przez Wspólnotę.Składa ...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

369 000 PLN (4 792 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15842533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26805444 15842533 Specjalnie dla Ciebie oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2.Lokalizacja:Wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekie...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

609 000 PLN (12 688 zł/m2)

2
-
48 m2
-