• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 268

15813969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26617456 15813969 Burmistrz Gminy Kietrz woj. opolskie ogłosił pierwszy przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Rogożanach Kietrz, dnia 31.12.2025r. 1. Położenie i opis nieruchomości Nieruchomość grunto...

Rogożany (Opolskie, gm. Kietrz)

280 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
21134 m2
-
15598647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22147058 15598647 Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Sylwii Mazur osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1OGUp-s2362023 przed Sądem Rejonowym w Opolu, V Wydział Gospodarczy, s...

Kędzierzyn-Koźle (Opolskie, gm. Kędzierzyn-Koźle)

110 600 PLN (687 zł/m2)

4
-
161 m2
-
15745780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25065593 15745780 Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego – produkcja, składy, magazyny Lokalizacja:PAKOSŁAWICE, województwo Opolskie, Powiat Nyski, bezpośrednio przy rondzie - zjeździe na drogę wojewódzką nr 401 (kierunek Wrocław), drogę krajową nr 46 (kierunek Opole)...

Pakosławice (Opolskie, gm. Pakosławice)

1 360 375 PLN (125 zł/m2)

-
-
10883 m2
-
14414541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31818 14414541 Opole, centrum biurowo-usługowe, obiekt 9945m2, sprzedaż 7 990 000,00 zł. Budynki usytuowane są na działkach o łącznej powierzchni 16 752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2) pozostaje niezabudowana, co stwarza szerokie możliwości inwest...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

7 990 000 PLN (846 zł/m2)

11
1
9445 m2
-
15894415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bez nakładów, do wejścia, jasne, duży balkon 27942011 15894415 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego 2-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego przy ul. Górnej w Opolu, w pobliżu centrum handlowego Turawa Park. Nieruchomość znajduje się na parterze w kameralnym, d...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

449 000 PLN (14 484 zł/m2)

2
1
31 m2
2019
15763313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25422554 15763313 Na sprzedaż - lokal usługowy z dużym potencjałem, parter, witryny, centrum Na sprzedaż przestronny lokal usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego , bezpośrednio od strony ulicy - doskonale widoczny dla ruchu pieszych i samochodowego....

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

350 000 PLN (3 684 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15878758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wielopoziomowy dom z garażem i ogrodem 27599027 15878758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m², położonego na działce 378 m², w spokojnej i zielonej części Kolonii Gosławickiej w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób po...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

990 000 PLN (7 333 zł/m2)

5
2
135 m2
2016
15866104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3-pokojowe z tarasem i ogrodem 27311618 15866104 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z ogrodem, położonego w zielonej części Opola - Chmielowicach przy ul. Topazowej. Nieruchomość łączy komfort domu z wygodą mieszkania, oferując prywatność oraz nowoczesne rozwiązania techn...

Opole (Chmielowice) (Opolskie, gm. Opole)

950 000 PLN (13 014 zł/m2)

3
1
73 m2
2020
15885346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, dwustronne, wyposażone do wejścia 27725226 15885346 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie, położonego na 3 piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku w Ozimku przy ul. ks. Jana Dzierżona. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego...

Ozimek (Opolskie, gm. Ozimek)

299 000 PLN (7 667 zł/m2)

2
1
39 m2
1990
15863161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Środkowy segment z ogródkiem i garażem 27239411 15863161 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej i cenionej części Opola - dzielnicy Kolonia Gosławicka przy ul. Tarnopolskiej. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfo...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

1 199 000 PLN (9 992 zł/m2)

5
2
120 m2
2000
15887650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Środkowy segment z ogrodem i tarasem, bezczynszowy 27789737 15887650 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 158 m², położonego na działce o powierzchni 276 m², zlokalizowanego na Osiedlu Medyk w dzielnicy Gosławice w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla ...

Opole (Gosławice) (Opolskie, gm. Opole)

950 000 PLN (6 013 zł/m2)

4
3
158 m2
1998
15885277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zabudowa bliźniacza gotowy do zamieszkania 27721862 15885277 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 155,90 m², położonego na działce o powierzchni 334 m² wraz z dodatkowym ogrodem o powierzchni około 90 m² (dzierżawa od miasta), zlokalizowanego w spokojnej części Opola - d...

Opole (Grotowice) (Opolskie, gm. Opole)

1 050 000 PLN (6 774 zł/m2)

7
2
155 m2
2000