• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 271

15875200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527248 15875200 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji.Powierzchnia: 37,96 m².Piętro: 44Liczba pokoi: 2 – przestronny salon oraz przytulna sypialnia.Opis mieszkania:Salon: Jasny, przestronny, doskonały do wypoczynku i spotkań z bliskimi.Sypialni...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

245 000 PLN (6 454 zł/m2)

2
1
37.96 m2
1987
15875776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527455 15875776 Przestronność, cisza i wolność od comiesięcznych opłat – 114 m² w sercu miastaSzukają Państwo miejsca, które będzie nie tylko domem, ale też bezpieczną przystanią dla domowego budżetu? Prezentujemy wyjątkowe, 114-metrowe mieszkanie, które łączy w sob...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

359 000 PLN (3 141 zł/m2)

3
2
114.3 m2
1930
15894260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27936475 15894260 Syndyk Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarcząpod firmą GRZELAK ROMAN ZAKŁAD KONSTRUKCJI STALOWYCHsprzeda z wolnej ręki wchodzące w skład masy upadłości nieruchomości i ruchomościSyndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działal...

Osiny (Opolskie, gm. Komprachcice)

7 340 498 PLN (561 zł/m2)

1
-
13094 m2
-
15890580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879701 15890580 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia są niezależne, bez pokoi przejściow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15819017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589795 15819017 Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w centrum Grodkowa. Mieszkanie o powierzchni 59,6 m2, składa się z salonu, sypialni, garderoby, dużej kuchni, łazienki z WC ...

Grodków (Opolskie, gm. Grodków)

1 500 PLN (25 zł/m2)

2
-
59 m2
-
15884984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715069 15884984 Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu.Kształt działki nieregularny.W Planie Ogólnym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. D...

Opole (Chabrów) (Opolskie, gm. Opole)

830 000 PLN (1 269 zł/m2)

-
-
654 m2
-
15868071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364061 15868071 Na sprzedaż oferta obiektu usługowo-handlowy wraz z dużą częścią magazynową. Nieruchomość posiada III kondygnacje i położona jest na działce o pow. 1,2 ha w Nak...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

2 800 000 PLN (5 600 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15506129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20070763 15506129 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 57,60 m2, składa się z:- dużej kuchni, - dwóch pokoi,- łazienki z toaletą- przedpokoju.Kuchnia wyposażona ...

Brzeg (Centrum) (Opolskie, gm. Brzeg)

349 000 PLN (6 123 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15886859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27769980 15886859 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE - OSIEDLE POD LASEM Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szereg&...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15869061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27397907 15869061 Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 Maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, jeden został sprytnie...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

620 000 PLN (10 333 zł/m2)

2
-
60 m2
-