• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Nieruchomości Opolskie

Znalezionych ofert: 1 275

15875472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527391 15875472 Jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m². Lokal posiada balkon oraz przynależną piwnicę.Układ i standard:trzy niezależne, ustawne pokoje,oddzielna kuchnia,łazienka z osobnym WC,balkon z widokiem na spokojną okolicę,piwnica w cenie,mieszkan...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

559 000 PLN (9 164 zł/m2)

3
-
61 m2
1977
15875139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527321 15875139 Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń dla rodziny z wyjątkowo niskimi kosztami utrzymania? Odkryj bezczynszowe, 3-pokojowe wnętrze w Baborowie, gdzie w cenie otrzymujesz nie tylko domowy azyl, ale także garaż i własny kawałek zieleni.Wnętrze i c...

Baborów (Opolskie, gm. Baborów)

289 000 PLN (4 476 zł/m2)

3
1
64.56 m2
-
15875241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27527386 15875241 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony na działce o powierzchni 173 m², zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Opola. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla rodzin poszukujących komfortowego miejsca do życia, łączące...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

849 000 PLN (4 908 zł/m2)

5
2
173 m2
1999
15875719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526029 15875719 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,3562 ha (3562 m²) położona w malowniczej miejscowości Szumirad, w gminie Lasowice Wielkie. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy z bezpośrednim...

Szumirad (Opolskie, gm. Lasowice Wielkie)

219 000 PLN

-
-
3600 m2
-
15875743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526113 15875743 Nowa cena spełnia warunki programu Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy!Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Nadodrze w Opolu. Lokal znajduje się na parterze, co stanowi duży atut zarówno dla rodzin z dziećmi, osób starszy...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

479 000 PLN (8 662 zł/m2)

2
1
55.3 m2
1945
15734080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24813215 15734080 Mieszkanie w samym centrum, rynek Krapkowic. Do wprowadzenia od zaraz, umeblowane i wyposażone, wysoki standard, nie wymaga nawet odświeżenia. Do mieszkania przynależy piwnica i udział w bardzo dużym i wysokim strychu. Ogrzewanie miejskie, woda ciepł...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

328 000 PLN (8 200 zł/m2)

1
-
40 m2
1930
15890580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879701 15890580 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia są niezależne, bez pokoi przejściow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15834280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26709564 15834280 Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupoziomowe mieszkanie w Brzegu. Mieszkanie składa się z:-salonu,-sypialni,-pokoju na piętrze-przedpokoju- łazienki z toaletą- schowka z piecem C.O.Do mieszkania przynależy  piwnica wielkości 9.7m2. M...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (33 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15819017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589795 15819017 Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w centrum Grodkowa. Mieszkanie o powierzchni 59,6 m2, składa się z salonu, sypialni, garderoby, dużej kuchni, łazienki z WC ...

Grodków (Opolskie, gm. Grodków)

1 500 PLN (25 zł/m2)

2
-
59 m2
-
15884984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715069 15884984 Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu.Kształt działki nieregularny.W Planie Ogólnym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. D...

Opole (Chabrów) (Opolskie, gm. Opole)

830 000 PLN (1 269 zł/m2)

-
-
654 m2
-
15868071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364061 15868071 Na sprzedaż oferta obiektu usługowo-handlowy wraz z dużą częścią magazynową. Nieruchomość posiada III kondygnacje i położona jest na działce o pow. 1,2 ha w Nak...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

2 800 000 PLN (5 600 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-