• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Mieszkania na wynajem Opolskie

Znalezionych ofert: 62

15859291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27166767 15859291 Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt, na Osiedlu XXX-lecia.Lokal mieści się na parterze, wielorodzinnego budynku.Blok ocieplony, zadbany, zarządzany przez Sp&a...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

1 700 PLN (36 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15888532 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27815221 15888532 Mieszkanie wolne od 01.06.2026r.Oferujemy do wynajęcia eleganckie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47.14 m², położone na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą i własnym miejscem postojowym.Mieszkania zostało urządzone pod klucz prz...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

3 000 PLN (64 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15888533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27815220 15888533 Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane na osiedlu Dambonia, w niskim bloku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze i posiada balkon, który stanowi ideal...

Opole (Dambonia) (Opolskie, gm. Opole)

1 900 PLN (40 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15870825 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27440640 15870825 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne 2 - pokojowe mieszkanie o pow.34 m2 w jednym z bloków w Centrum Opola. Zlokalizow...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

2 500 PLN (74 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15889983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27866368 15889983 Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od czerwca bieżącego roku kompletnie wyposażony , gustownie wykończony apartament wraz z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską znajdujący się w jednym z budynków tworzących ...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15819017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589795 15819017 Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w centrum Grodkowa. Mieszkanie o powierzchni 59,6 m2, składa się z salonu, sypialni, garderoby, dużej kuchni, łazienki z WC ...

Grodków (Opolskie, gm. Grodków)

1 600 PLN (27 zł/m2)

2
-
59 m2
-
14968752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 5788051 14968752 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 42,20 m2 w jednym z bloków w Centrum Opola. Zlokalizowane na I piętrze.Mieszkanie...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15852007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27023505 15852007 Ładne mieszkanie w centrum miasta przy ul. Opolskiej. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone. Okolica to centrum miasta, urzędy, sklepy i park miejski. Dodatkowo czynsz dla Zarządcy i media. PolecamPośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy ...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

1 500 PLN (33 zł/m2)

2
-
45 m2
1975
15886587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27762826 15886587 Do wynajęcia mieszkanie z balkonem na 1 piętrze, umeblowane i wyposażone. Mieszkanie w bloku na Osiedlu XXX- Lecia. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni, przedpokoju i łazienki. Gotowe do wprowadzenia. Od...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

1 550 PLN (41 zł/m2)

2
-
38 m2
1975
15857425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27122098 15857425 Do wynajęcia: przytulna, w pełni urządzona kawalerka – 1. piętroOferuję do wynajęcia komfortową, w pełni umeblowaną kawalerkę położoną na 1. piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalnie zaprojektowane i gotowe do zamiesz...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

1 000 PLN (42 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15886094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27748235 15886094 Do wynajęcia połowa domu jednorodzinnego w miejscowości Brożec, ok 8 km od Krapkowice. Mieszkanie składa się z dwóch części. Dół to kawalerka, 30 m2 z łazienką i kuchnią, góra mieszkanie 3 pokojowe, także z łazienką i...

Brożec (Opolskie, gm. Walce)

4 200 PLN (32 zł/m2)

4
-
130 m2
2010
15886092 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27748232 15886092 Do wynajęcia mieszkanie, kawalerka z możliwością korzystania z ogrodu. Mieszkanie znajduje się w miejscowości Brożec, ok 8 km od Krapkowic. Jest to parter domu jednorodzinnego, kompletnie wyposażone, gotowe do zamieszkania. Wysoki standard. Składa si...

Brożec (Opolskie, gm. Walce)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
2010