• Nieruchomości woj. Opolskie
 

na sprzedaż Opolskie Opole

Znalezionych ofert: 304

15875472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527391 15875472 Jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m². Lokal posiada balkon oraz przynależną piwnicę.Układ i standard:trzy niezależne, ustawne pokoje,oddzielna kuchnia,łazienka z osobnym WC,balkon z widokiem na spokojną okolicę,piwnica w cenie,mieszkan...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

559 000 PLN (9 164 zł/m2)

3
-
61 m2
1977
15875241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27527386 15875241 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony na działce o powierzchni 173 m², zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Opola. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla rodzin poszukujących komfortowego miejsca do życia, łączące...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

849 000 PLN (4 908 zł/m2)

5
2
173 m2
1999
15875743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526113 15875743 Nowa cena spełnia warunki programu Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy!Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Nadodrze w Opolu. Lokal znajduje się na parterze, co stanowi duży atut zarówno dla rodzin z dziećmi, osób starszy...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

479 000 PLN (8 662 zł/m2)

2
1
55.3 m2
1945
15884984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715069 15884984 Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu.Kształt działki nieregularny.W Planie Ogólnym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. D...

Opole (Chabrów) (Opolskie, gm. Opole)

830 000 PLN (1 269 zł/m2)

-
-
654 m2
-
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15869061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27397907 15869061 Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 Maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, jeden został sprytnie...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

620 000 PLN (10 333 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15870824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27440641 15870824 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem – Atlantis Prestige Park, OpoleSzukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetne doświetlenie? Ta oferta w prestiżowej inwes...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

707 041 PLN (11 404 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15866360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27319025 15866360 Szukasz mieszkania po remoncie, które zaaranżujesz według własnego stylu?Oto dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone przy ul. 1 Maja w Opolu, w Śródmieściu.Lokal znajduje się na parterze, posiada b...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

480 000 PLN (11 163 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15884287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698651 15884287 Jeśli szukasz dużego, funkcjonalnego mieszkania w Opolu, które zapewni komfort życia dla całej rodziny i jednocześnie pozwoli odpocząć w spokojnym otoczeniu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzch...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

820 000 PLN (9 111 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15881334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629057 15881334 PRESTIŻ I SPOKÓJ W SERCU OPOLA – TWÓJ NOWY ADRES PRZY RYNKUCzy można mieszkać w samym centrum tętniącego życiem miasta, a jednocześnie cieszyć się ciszą i kameralną atmosferą?Przy ul. Książąt Opolskich niemożliwe staje...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

599 000 PLN (12 224 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15863169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27240849 15863169 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, zlokalizowanego w dzielnicy Szczepanowice – Wójtowa Wieś w Opolu, przy ul. Barona (Apartamenty Natura 2).UKŁAD P...

Opole (Szczepanowice-wójtowa wieś) (Opolskie, gm. Opole)

1 049 000 PLN (12 639 zł/m2)

4
-
83 m2
-
15830911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie i funkcjonalne 3-pokoje, ul. Ozimska 26682504 15830911 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego w inwestycji Nova Ozimska, przy ul. Ozimskiej w Opolu (Kolonia Gosławicka). Mieszkanie w stanie idealnym, wykończone z najwyższą starannością, gotowe do...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

790 000 PLN (14 107 zł/m2)

3
1
56 m2
2019