• Nieruchomości woj. Opolskie
 

na sprzedaż Opolskie Opole

Znalezionych ofert: 305

14414541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31818 14414541 Opole, centrum biurowo-usługowe, obiekt 9945m2, sprzedaż 7 990 000,00 zł. Budynki usytuowane są na działkach o łącznej powierzchni 16 752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2) pozostaje niezabudowana, co stwarza szerokie możliwości inwest...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

7 990 000 PLN (846 zł/m2)

11
1
9445 m2
-
15887650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Środkowy segment z ogrodem i tarasem, bezczynszowy 27789737 15887650 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 158 m², położonego na działce o powierzchni 276 m², zlokalizowanego na Osiedlu Medyk w dzielnicy Gosławice w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla ...

Opole (Gosławice) (Opolskie, gm. Opole)

950 000 PLN (6 013 zł/m2)

4
3
158 m2
1998
15881893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, ciepłe z dwoma tarasami i klimatyzacją 27652097 15881893 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego przy ul. Chocimskiej w Opolu (Kolonia Gosławicka). Mieszkanie w stanie idealnym, wykończone z najwyższą starannością, gotowe do natychmiastowego zamiesz...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

775 000 PLN (13 839 zł/m2)

3
1
56 m2
2013
15863169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27240849 15863169 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, zlokalizowanego w dzielnicy Szczepanowice – Wójtowa Wieś w Opolu, przy ul. Barona (Apartamenty Natura 2).UKŁAD P...

Opole (Szczepanowice-wójtowa wieś) (Opolskie, gm. Opole)

1 049 000 PLN (12 639 zł/m2)

4
-
83 m2
-
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15869061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27397907 15869061 Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 Maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, jeden został sprytnie...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

620 000 PLN (10 333 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15842533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26805444 15842533 Specjalnie dla Ciebie oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2.Lokalizacja:Wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekie...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

609 000 PLN (12 688 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15765630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25476862 15765630 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikatową ofertę sprzedaży obiektu sportowo - usługowego wraz z torem kartingowym. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 70 arów w dzielnicy Zakrzów w Opol...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

9 500 000 PLN (4 318 zł/m2)

11
-
2200 m2
-
15828121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602266 15828121 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Opola – ul. KośnegoUkład pomieszczeń:- 3 pokoje ( dwa z oknami na północ, jeden na południe)- kuchnia ( na południe)- łazienka z wc- przedpokój- balkon - loggia  ( na ...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

699 000 PLN (8 630 zł/m2)

3
-
81 m2
-
15884287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698651 15884287 Jeśli szukasz dużego, funkcjonalnego mieszkania w Opolu, które zapewni komfort życia dla całej rodziny i jednocześnie pozwoli odpocząć w spokojnym otoczeniu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzch...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

820 000 PLN (9 111 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15872911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27505467 15872911 Jeśli chcesz mieszkać w prestiżowej dzielnicy Opola, mieć piękne mieszkanie z loggią, a zarazem cieszyć się spokojem to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Malinka, przy ulicy Piotrkowskiej, to idealna propozycja d...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

599 000 PLN (9 076 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15845511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26862773 15845511  Mieszkanie 2 -pokojowe z prywatnym parkingiem na sprzedaż w Opolu. Marzysz o cichym, spokojnym miejscu, które będzie Twoim azylem, a jednocześnie zapewni bliskość niezbędnej infastruktury? To mieszkanie spełni Twoje ocze...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

550 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
55 m2
-