• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Domy na sprzedaż Opolskie Opole

Znalezionych ofert: 68

15844238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogródkiem blisko centrum miasta 26826569 15844238 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 170 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w dobrze zagospodarowanej okolicy, która zapewnia wygodę codziennego życia o...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

775 000 PLN (4 559 zł/m2)

7
2
170 m2
1939
15887650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Środkowy segment z ogrodem, bezczynszowy 27789737 15887650 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 158 m², położonego na działce o powierzchni 276 m², zlokalizowanego na Osiedlu Medyk w dzielnicy Gosławice w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla ...

Opole (Gosławice) (Opolskie, gm. Opole)

1 249 000 PLN (7 905 zł/m2)

4
3
158 m2
1998
15878758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wielopoziomowy dom z garażem i ogrodem 27599027 15878758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m², położonego na działce 378 m², w spokojnej i zielonej części Kolonii Gosławickiej w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób po...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

990 000 PLN (7 333 zł/m2)

5
2
135 m2
2016
15885277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zabudowa bliźniacza gotowy do zamieszkania 27721862 15885277 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 155,90 m², położonego na działce o powierzchni 334 m² wraz z dodatkowym ogrodem o powierzchni około 90 m² (dzierżawa od miasta), zlokalizowanego w spokojnej części Opola - d...

Opole (Grotowice) (Opolskie, gm. Opole)

1 050 000 PLN (6 774 zł/m2)

7
2
155 m2
2000
15887245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27779353 15887245 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15863161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Środkowy segment z ogródkiem i garażem 27239411 15863161 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej i cenionej części Opola - dzielnicy Kolonia Gosławicka przy ul. Tarnopolskiej. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfo...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

1 199 000 PLN (9 992 zł/m2)

5
2
120 m2
2000
15815952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26638040 15815952 WYJĄTKOWY DOM W CZARNOWĄSACH - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 8-letniego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Opola - Czarnowąsy . To idealna propozycja dla os&...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

1 049 000 PLN (7 493 zł/m2)

5
-
140 m2
2017
15793790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji – Opole Zakrzów 26048538 15793790 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 107 m², położonego na działce o powierzchni 629 m² w spokojnej i zielonej części Opola - dzielnicy Zakrzów. Nieruchomość stanowi interesującą propozycję dla o...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

790 000 PLN (7 383 zł/m2)

4
2
107 m2
1964
15886452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27757537 15886452 NOWA CENA 775000!!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub domu ...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

775 000 PLN (4 559 zł/m2)

7
-
170 m2
2010
15853429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27050111 15853429 Dom na sprzedaż – Lewin Brzeski, ul. Dąbrowskiego – 155 m², działka 5,5aPierwsze zdjęcie elewacji jest wizualizacją - propozycja jak może wyglądać elewacja.Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 155 m², położony w Lewinie Brzeskim przy ul. Dąbro...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

289 000 PLN (1 865 zł/m2)

5
-
155 m2
-
15822332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26635122 15822332 Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w miejscowości Opole-Czarnowąsy.Budynek budowany w 1996 roku z wysokiej klasy materiałów, cegła lita, pełna o całkowitej powierzchni 190m2m, użytkowej 146,56m2. W sąsiedztwie zabudowa willowa. Dom po...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 180 000 PLN (6 211 zł/m2)

4
3
190 m2
1996
15456678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18987108 15456678 Marzysz o domu w cichej okolicy, ale jednocześnie chcesz mieć miasto na wyciągnięcie ręki? Nie lubisz remontów i szukasz czegoś gotowego do wprowadzenia się? Świetnie trafiłeś!Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w dzielnicy Kolonia Gosł...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

2 150 000 PLN (11 944 zł/m2)

5
-
180 m2
-