• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Opolskie

Znalezionych ofert: 350

15890580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879701 15890580 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia są niezależne, bez pokoi przejściow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15896419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27979862 15896419 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie po remoncie, urządzone z dbałością o detal i charakter wnętrza.Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze kamienicy w Brzegu i zachwyca niepowtarzalnym klimatem - cegła, drewniane belki oraz funkcjonalna antre...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

425 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15506129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20070763 15506129 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 57,60 m2, składa się z:- dużej kuchni, - dwóch pokoi,- łazienki z toaletą- przedpokoju.Kuchnia wyposażona ...

Brzeg (Centrum) (Opolskie, gm. Brzeg)

349 000 PLN (6 123 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15866360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27319025 15866360 Szukasz mieszkania po remoncie, które zaaranżujesz według własnego stylu?Oto dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone przy ul. 1 Maja w Opolu, w Śródmieściu.Lokal znajduje się na parterze, posiada b...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

480 000 PLN (11 163 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15848842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26949109 15848842 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowany w dzielnicy Zaodrze w Opolu przy ul. Nowowiejskiego. Nieruchomość znajdującą się na parterze stanowi apartament o pow. 63,76 m2 + taras 23,22 m2 +&amp...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

810 000 PLN (12 857 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15884287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698651 15884287 Jeśli szukasz dużego, funkcjonalnego mieszkania w Opolu, które zapewni komfort życia dla całej rodziny i jednocześnie pozwoli odpocząć w spokojnym otoczeniu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzch...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

799 000 PLN (8 878 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15898025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28020644 15898025 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny – wejścia do wszystkich pomieszczeń z korytarza.Nieruchomość zapewnia możliwość...

Kluczbork (Opolskie, gm. Kluczbork)

285 000 PLN (4 831 zł/m2)

2
-
59 m2
1930
15894415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bez nakładów, do wejścia, jasne, duży balkon 27942011 15894415 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego 2-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego przy ul. Górnej w Opolu, w pobliżu centrum handlowego Turawa Park. Nieruchomość znajduje się na parterze w kameralnym, d...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

449 000 PLN (14 484 zł/m2)

2
1
31 m2
2019
15888757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy apartament z tarasem 27823395 15888757 Szukasz przestrzeni, która łączy komfort domu jednorodzinnego z wygodą miejskiego apartamentu? To mieszkanie na zamkniętym, spokojnym osiedlu jest idealną propozycją dla wymagającego klienta.Kluczowe informacje:Powierzchnia: 88,9 m²Piętro: 1 (w niski...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 275 000 PLN (14 489 zł/m2)

4
1
88 m2
2014
15876389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, 2-pokojowe 27536476 15876389 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ul. Stawowej w Opolu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji oddanej do użytku w 2026 roku i daje możliwość aranżacji wnętrza według własn...

Opole (Szczepanowice) (Opolskie, gm. Opole)

510 000 PLN (12 143 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15863096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27238444 15863096 TAURON Dystrybucja S.A.Oddział w Opoluul. Waryńskiego 1, 45-047 OpoleAdres do korespondencjiul. Oleska 3, 45-052 OpoleObsługa klientówElektronicznie: tauron-dystrybucja.plformularzTelefonicznie: +48 32 606 0 616OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻYw postępowaniu of...

Kluczbork (Opolskie, gm. Kluczbork)

142 261 PLN (1 950 zł/m2)

3
-
72.94 m2
-
15897583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie w centrum Opola 28006573 15897583 Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z absolutnym spokojem? Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Opola, przy jednej z urokliwych, cichych i zielonych uliczek.To propozycja idealna dla osób st...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

503 040 PLN (8 114 zł/m2)

3
1
62 m2
1930