• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Działki na sprzedaż Opolskie

Znalezionych ofert: 323

15884984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715069 15884984 Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu.Kształt działki nieregularny.W Planie Ogólnym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. D...

Opole (Chabrów) (Opolskie, gm. Opole)

830 000 PLN (1 269 zł/m2)

-
-
654 m2
-
15760307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25353080 15760307 Steblów – spokojna działka budowlana w otoczeniu nowej zabudowy i terenów zielonych.Na sprzedaż ustawna działka o powierzchni 644 m², położona w kameralnej części Steblowa, w sąsiedztwie nowoczesnych dom&o...

Steblów (Opolskie, gm. Cisek)

150 000 PLN (233 zł/m2)

-
-
644 m2
-
15662301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23495587 15662301 Na sprzedaż :Działki budowlane -w  Jarnołtówku gm. Głuchołazy – idealna inwestycja na przyszłość lub możliwość zamieszkania w pięknym miejscu.Działki o łącznej powierzchni 4250 m2, w kształcie prostokąta nieregularnego. ...

Jarnołtówek (Opolskie, gm. Głuchołazy)

520 000 PLN (122 zł/m2)

-
-
4250 m2
-
15843748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26813981 15843748 Firma Derbin Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Kozielno, w gminie Paczków. To propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, zie...

Kozielno (Opolskie, gm. Paczków)

199 999 PLN (197 zł/m2)

-
-
1014 m2
-
15813969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26617456 15813969 Burmistrz Gminy Kietrz woj. opolskie ogłosił pierwszy przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Rogożanach Kietrz, dnia 31.12.2025r. 1. Położenie i opis nieruchomości Nieruchomość grunto...

Rogożany (Opolskie, gm. Kietrz)

280 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
21134 m2
-
15771405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25582137 15771405 Twoje miejsce na ziemi cisza, przestrzeń i natura w KowalowicachWyobraź sobie poranek z kubkiem kawy na tarasieCisza, śpiew ptaków i widok zieleni, który koi już od pierwszych chwil dnia.Tu życie zwalnia, a codzienność nabiera zupełnie innego rytmu....

Kowalowice (Opolskie, gm. Namysłów)

158 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
2400 m2
-
15589206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21954154 15589206 Chciałabym zaprezentować działkę rolną niezabudowana o powierzchni 2,3400haPosiada ona bezpośredni dostęp do drogi publicznej, nie ma planu przestrzennego, nie jest objęta decyzją o zabudowie, nie ma zaległości w podatku rolnym, nie jest zanieczyszcz...

Paczków (Opolskie, gm. Paczków)

352 000 PLN (15 zł/m2)

-
-
23400 m2
-
15835654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27078145 15835654 4 działki mieszkalno-usługowe przy lesie Pokój 1972 m²Na sprzedaż 4 działki mieszkalno-usługowe położone bezpośrednio przy linii lasu, w centrum miejscowości Pokój (ul. Namysłowska).Najważniejsze informacje:4 działki sprzedaż w całościŁączna powie...

Pokój (Opolskie, gm. Pokój)

185 000 PLN (94 zł/m2)

-
-
1972 m2
-
15885045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716136 15885045 Działka budowlana 1046 m² - Twoje miejsce na ziemi czeka w KrasowicachPoranek z widokiem na zieleń, śpiew ptaków zamiast budzika i kawa na tarasie? To nie reklama herbaty to może być Twoja codzienność!Działka 1046 m² w centrum Krasowic to idealna prz...

Krasowice (Opolskie, gm. Namysłów)

78 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1046 m2
-
15885038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716134 15885038 Działka 1000 m² - Gotowa pod Twój nowy dom w otoczeniu naturySzukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a trawa pod bosymi stopami jest bardziej zielona?Oto działka 1000 m² w Krasowicach!Z jednej strony blisko miasta, z drugiej las, łąki i ś...

Krasowice (Opolskie, gm. Namysłów)

75 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15883835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27680120 15883835 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast budzika słyszysz śpiew ptaków.Otwierasz okno i widzisz przestrzeń. Pola. Zieleń. Spokój.Brzmi jak marzenie?Właśnie taka jest ta działka w Krasowicach. Kameralna lokalizacja, w otoczeniu lasów i otwartej przestr...

Krasowice (Opolskie, gm. Namysłów)

79 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
1179 m2
-
15745780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25065593 15745780 Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego – produkcja, składy, magazyny Lokalizacja:PAKOSŁAWICE, województwo Opolskie, Powiat Nyski, bezpośrednio przy rondzie - zjeździe na drogę wojewódzką nr 401 (kierunek Wrocław), drogę krajową nr 46 (kierunek Opole)...

Pakosławice (Opolskie, gm. Pakosławice)

1 360 375 PLN (125 zł/m2)

-
-
10883 m2
-