• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Działki na sprzedaż Opolskie

Znalezionych ofert: 332

15890617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27882427 15890617 Sprzedam działkę budowlaną 45,67 arów w trzeboszowicach gmina paczków 48-370, dokumenty do sprzedaży uregulowane notarialnie i sądownie. W odległości do 35 m dostęp do prądu i wody. Działki otoczone naturą położone są blisko drogi gminnej prowadząc...

Trzeboszowice (Opolskie, gm. Paczków)

411 000 PLN

-
-
4567 m2
-
15890585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27879706 15890585 WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA„INVEST-PARK” sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu58 – 306 Wałbrzych, ul. Uczniowska 16tel.: (+48 74) 664-91-64, e-mail: [email protected] Zarządzający Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną INVEST-PA...

Skarbimierz (Opolskie, gm. Skarbimierz)

4 967 640 PLN

-
-
55196 m2
-
15839966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26763027 15839966 Prószków, ulica Krasickiego.Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 857 m2, położona w Prószkowie.Działka oznaczona symbolem MN52, teren domków wolnostojących, w kształcie prostokąta nieregularnego o wy...

Prószków (Opolskie, gm. Prószków)

170 000 PLN (198 zł/m2)

-
-
857 m2
-
15392086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17526108 15392086 Teren budowlany, uzbrojony 7.5 ha pod inwestycję mieszkaniowo-usługową!Atrakcyjne klimatyczne położenie!Video- https:youtu.beBunbVzzHzto?si=pNvqw9A7IMcHCtXLLokalizacja:- miejscowość Osowiec, w gminie Turawa.- teren leży bezpośrednio...

Osowiec (Opolskie, gm. Turawa)

5 800 000 PLN (77 zł/m2)

-
-
75000 m2
-
15813969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26617456 15813969 Burmistrz Gminy Kietrz woj. opolskie ogłosił pierwszy przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Rogożanach Kietrz, dnia 31.12.2025r. 1. Położenie i opis nieruchomości Nieruchomość grunto...

Rogożany (Opolskie, gm. Kietrz)

280 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
21134 m2
-
15701540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24219120 15701540 DZIAŁKA ROLNO-INWESTYCYJNA Z SZEROKIMI MOŻLIWOŚCIAMI INWESTYCJI A ZWŁASZCZA INFRASTRUKTURY ROLNEJ , SIEDLISKOWEJ (UJĘTYCH W PLANIE PRZESTRZENNEGO ZAGOSPODAROWANIA - DOSTĘPNY W GMINIE). Działka w Zwanowicach w woj. opolskim, gmina S...

Zwanowice (Opolskie, gm. Skarbimierz)

292 500 PLN

-
-
6500 m2
-
15885045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716136 15885045 Działka budowlana 1046 m² - Twoje miejsce na ziemi czeka w KrasowicachPoranek z widokiem na zieleń, śpiew ptaków zamiast budzika i kawa na tarasie? To nie reklama herbaty to może być Twoja codzienność!Działka 1046 m² w centrum Krasowic to idealna prz...

Krasowice (Opolskie, gm. Namysłów)

78 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1046 m2
-
15885038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716134 15885038 Działka 1000 m² - Gotowa pod Twój nowy dom w otoczeniu naturySzukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a trawa pod bosymi stopami jest bardziej zielona?Oto działka 1000 m² w Krasowicach!Z jednej strony blisko miasta, z drugiej las, łąki i ś...

Krasowice (Opolskie, gm. Namysłów)

75 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15883835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27680120 15883835 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast budzika słyszysz śpiew ptaków.Otwierasz okno i widzisz przestrzeń. Pola. Zieleń. Spokój.Brzmi jak marzenie?Właśnie taka jest ta działka w Krasowicach. Kameralna lokalizacja, w otoczeniu lasów i otwartej przestr...

Krasowice (Opolskie, gm. Namysłów)

79 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
1179 m2
-
15835654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27078145 15835654 4 działki mieszkalno-usługowe przy lesie Pokój 1972 m²Na sprzedaż 4 działki mieszkalno-usługowe położone bezpośrednio przy linii lasu, w centrum miejscowości Pokój (ul. Namysłowska).Najważniejsze informacje:4 działki sprzedaż w całościŁączna powie...

Pokój (Opolskie, gm. Pokój)

185 000 PLN (94 zł/m2)

-
-
1972 m2
-
15771405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25582137 15771405 Twoje miejsce na ziemi cisza, przestrzeń i natura w KowalowicachWyobraź sobie poranek z kubkiem kawy na tarasieCisza, śpiew ptaków i widok zieleni, który koi już od pierwszych chwil dnia.Tu życie zwalnia, a codzienność nabiera zupełnie innego rytmu....

Kowalowice (Opolskie, gm. Namysłów)

158 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
2400 m2
-
15843748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26813981 15843748 Firma Derbin Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Kozielno, w gminie Paczków. To propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, zie...

Kozielno (Opolskie, gm. Paczków)

199 999 PLN (197 zł/m2)

-
-
1014 m2
-