• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Domy na sprzedaż Opolskie

Znalezionych ofert: 298

15771137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25571063 15771137 Połówka bliźniaka w Wilkowie tu zaczyna się Twoja historia!Marzysz o własnym domu z ogródkiem, który urządzisz po swojemu? W takim razie Wilków czeka właśnie na Ciebie! Na sprzedaż połówka bliźniaka o powierzchni ok. 87,67 m², w tym 62,87 m² powierz...

Wilków (Opolskie, gm. Wilków)

139 000 PLN (1 598 zł/m2)

3
1
87 m2
1930
15890581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27879699 15890581 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ - 2 domy jednorodzinne , działka o powierzchni 59,96 arów oraz prywatny las.Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w bardzo spokojnym i cichym miejscu  - Ochodze ( gmina Komprachcice )DZIAŁKA&nb...

Ochodze (Opolskie, gm. Komprachcice)

2 290 000 PLN (8 267 zł/m2)

9
-
277 m2
-
15767199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25518400 15767199 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE OSIEDLE POD LASEM!Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka ...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

799 000 PLN (7 833 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15598647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22147058 15598647 Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Sylwii Mazur osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1OGUp-s2362023 przed Sądem Rejonowym w Opolu, V Wydział Gospodarczy, s...

Kędzierzyn-Koźle (Opolskie, gm. Kędzierzyn-Koźle)

110 600 PLN (687 zł/m2)

4
-
161 m2
-
15841967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26803012 15841967 Połowa domu z ogrodem i widokiem na Jeseniki - 89 m² - CentrumNa sprzedaż wyodrębniona połowa domu (z odrębną księgą wieczystą) o powierzchni 89 m², położona na parterze zadbanego i wyremontowanego budynku przy ul. Chrobrego w ścisłym centrum Głubczy...

Głubczyce (Opolskie, gm. Głubczyce)

429 000 PLN (4 820 zł/m2)

4
1
89 m2
1940
15715240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24490694 15715240 Przepięknie położony niespełna 3km od granicy polsko-czeskiej, ponad 100letni dom o powierzchni ok 140m2, posadowiony na nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch działek: 5201 (R -grunty orne) oraz 5202 (BR -grunty rolne zabudowane). Dom skład...

Trzebina (Opolskie, gm. Lubrza)

390 000 PLN (2 766 zł/m2)

4
1
141 m2
1900
15889641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856594 15889641 Krasowice to spokojna, zielona miejscowość otoczona lasami i polami idealna dla tych, którzy chcą złapać oddech, ale nie rezygnować z wygody.Do Namysłowa dojedziesz w kilka minut, a do Wrocławia czy Opola w około godzinę.Na działce o powierzchni aż ...

Krasowice (Opolskie, gm. Namysłów)

250 000 PLN (820 zł/m2)

7
2
305 m2
1990
15784858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25862133 15784858 Dom w Świerczowie przestronny, z ogrodem, dla ludzi ceniących przestrzeń!Masz dość mieszkania w ciasnym mieszkaniu i marzysz o przestronnym domu, który dostosujesz do swoich potrzeb? Ten dom w zabudowie szeregowej w Świerczowie to idealna okazja! 22...

Świerczów (Opolskie, gm. Świerczów)

515 000 PLN (2 341 zł/m2)

6
2
220 m2
1940
15774373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25650043 15774373 Na sprzedaż wyjątkowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 111 m² (całkowitej 141 m²), położony na dużej, 30-arowej działce idealny dla osób ceniących przestrzeń, spokój i solidne wykonanie.Gotowy do wprowadzenia wystarczy wst...

Wojciechów (Opolskie, gm. Wilków)

780 000 PLN (5 532 zł/m2)

4
1
141 m2
2013
15838553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733150 15838553 Wyjątkowa rezydencja na sprzedaż luksus, komfort i przestrzeńNa sprzedaż prestiżowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 216 m², położona na działce 2531 m². Dom łączy nowoczesność z funkcjonalnością, oferując zarówno komfort mieszkania, jak i przes...

Popielów (Opolskie, gm. Popielów)

1 690 000 PLN (5 633 zł/m2)

7
1
300 m2
2002
15562060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21370806 15562060 Oferta sprzedaży lokalu mieszkalno-usługowego w Zieleniec, gm. PokójOferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 455 m², usytuowaną na utwardzonej działce o powierzchni 37 arów. Nieruchomość znajduje się w malowniczej lokalizac...

Zieleniec (Opolskie, gm. Pokój)

800 000 PLN (1 758 zł/m2)

1
1
455 m2
1930
15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-