• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Domy na sprzedaż Opolskie

Znalezionych ofert: 289

15878758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wielopoziomowy dom z garażem i ogrodem 27599027 15878758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m², położonego na działce 378 m², w spokojnej i zielonej części Kolonii Gosławickiej w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób po...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

990 000 PLN (7 333 zł/m2)

5
2
135 m2
2016
15866764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie działki, 10 min od centrum Opola 27327319 15866764 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu typu bliźniak, położonego na dużej i ustawnej działce o powierzchni 8,5 ara. Nieruchomość daje szerokie możliwości aranżacyjne oraz stanowi świetną bazę do stworzenia przestrzeni dopasowanej do wła...

Opole (Nowa wieś królewska) (Opolskie, gm. Opole)

370 000 PLN (5 692 zł/m2)

3
1
65 m2
1923
15654517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwurodzinny dom z budynkiem gospodarczym, Nakło 23372501 15654517 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Nakło, zaledwie 10 km od Opole. Na dużej działce o powierzchni 62,5 ara znajduje się dom mieszkalny, zabudowania gospodarcze oraz pole uprawne o powierzchni około 40 arów. T...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

769 000 PLN (3 064 zł/m2)

6
2
251 m2
1960
15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15886859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27769980 15886859 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE - OSIEDLE POD LASEM Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szereg&...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15890581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27879699 15890581 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ - 2 domy jednorodzinne , działka o powierzchni 59,96 arów oraz prywatny las.Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w bardzo spokojnym i cichym miejscu  - Ochodze ( gmina Komprachcice )DZIAŁKA&nb...

Ochodze (Opolskie, gm. Komprachcice)

2 290 000 PLN (8 267 zł/m2)

9
-
277 m2
-
15887650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Środkowy segment z ogrodem i tarasem, bezczynszowy 27789737 15887650 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 158 m², położonego na działce o powierzchni 276 m², zlokalizowanego na Osiedlu Medyk w dzielnicy Gosławice w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla ...

Opole (Gosławice) (Opolskie, gm. Opole)

950 000 PLN (6 013 zł/m2)

4
3
158 m2
1998
15598647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22147058 15598647 Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Sylwii Mazur osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1OGUp-s2362023 przed Sądem Rejonowym w Opolu, V Wydział Gospodarczy, s...

Kędzierzyn-Koźle (Opolskie, gm. Kędzierzyn-Koźle)

110 600 PLN (687 zł/m2)

4
-
161 m2
-
15896345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27977769 15896345 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 87 m², położony na działce o powierzchni 500 m² w miejscowości Zawada przy ulicy Kępskiej, zaledwie 2,8 km od Opole (około 3 minuty samochodem).Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Zawada (Opolskie, gm. Turawa)

290 000 PLN (3 333 zł/m2)

4
1
87 m2
1938
15449733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18815665 15449733 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo wła...

Łąka Prudnicka (Opolskie, gm. Prudnik)

334 128 PLN (1 129 zł/m2)

5
-
296 m2
-
15728931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24754646 15728931 Trzy działki budowlane z MPZP – 32,64 ara – dom + stodoła – Szczedrzyk, ul. DanieckaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość – trzy działki 3522, 3525 i 3526 o łącznej powierzchni 32,64 ara, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przezn...

Szczedrzyk (Opolskie, gm. Ozimek)

429 000 PLN (4 988 zł/m2)

4
1
86 m2
1955
15701539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24219111 15701539 Dom przy głównej ul. Skorogoszczy z dużą działką.Działka budowlana o powierzchni 1784 m2 Cała działka jest działką budowlaną z dużym potencjałem pod zabudowę mieszkaniową Dom o powierzchni łącznej około 220 m2 przeznaczony do remontu, ocieplony ...

Skorogoszcz (Opolskie, gm. Lewin Brzeski)

220 000 PLN (733 zł/m2)

6
-
300 m2
1930