• Nieruchomości woj. Opolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Opolskie Opole

Znalezionych ofert: 182

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15869061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27397907 15869061 Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 Maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, jeden został sprytnie...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

620 000 PLN (10 333 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15870824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27440641 15870824 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem – Atlantis Prestige Park, OpoleSzukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetne doświetlenie? Ta oferta w prestiżowej inwes...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

707 041 PLN (11 404 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15866360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27319025 15866360 Szukasz mieszkania po remoncie, które zaaranżujesz według własnego stylu?Oto dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone przy ul. 1 Maja w Opolu, w Śródmieściu.Lokal znajduje się na parterze, posiada b...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

480 000 PLN (11 163 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15884287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698651 15884287 Jeśli szukasz dużego, funkcjonalnego mieszkania w Opolu, które zapewni komfort życia dla całej rodziny i jednocześnie pozwoli odpocząć w spokojnym otoczeniu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzch...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

820 000 PLN (9 111 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15881334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629057 15881334 PRESTIŻ I SPOKÓJ W SERCU OPOLA – TWÓJ NOWY ADRES PRZY RYNKUCzy można mieszkać w samym centrum tętniącego życiem miasta, a jednocześnie cieszyć się ciszą i kameralną atmosferą?Przy ul. Książąt Opolskich niemożliwe staje...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

599 000 PLN (12 224 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15863169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27240849 15863169 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, zlokalizowanego w dzielnicy Szczepanowice – Wójtowa Wieś w Opolu, przy ul. Barona (Apartamenty Natura 2).UKŁAD P...

Opole (Szczepanowice-wójtowa wieś) (Opolskie, gm. Opole)

1 049 000 PLN (12 639 zł/m2)

4
-
83 m2
-
15894415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bez nakładów, do wejścia, jasne, duży balkon 27942011 15894415 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego 2-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego przy ul. Górnej w Opolu, w pobliżu centrum handlowego Turawa Park. Nieruchomość znajduje się na parterze w kameralnym, d...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

449 000 PLN (14 484 zł/m2)

2
1
31 m2
2019
15866104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3-pokojowe z tarasem i ogrodem 27311618 15866104 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z ogrodem, położonego w zielonej części Opola - Chmielowicach przy ul. Topazowej. Nieruchomość łączy komfort domu z wygodą mieszkania, oferując prywatność oraz nowoczesne rozwiązania techn...

Opole (Chmielowice) (Opolskie, gm. Opole)

950 000 PLN (13 014 zł/m2)

3
1
73 m2
2020
15881893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, ciepłe z dwoma tarasami i klimatyzacją 27652097 15881893 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego przy ul. Chocimskiej w Opolu (Kolonia Gosławicka). Mieszkanie w stanie idealnym, wykończone z najwyższą starannością, gotowe do natychmiastowego zamiesz...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

775 000 PLN (13 839 zł/m2)

3
1
56 m2
2013
15876724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3-pokojowe z małym tarasem 27549890 15876724 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego przy ul. Stawowej w Opolu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji oddanej do użytku w 2026 roku i stanowi doskonałą bazę do stworzenia wnętrza...

Opole (Szczepanowice) (Opolskie, gm. Opole)

670 000 PLN (10 469 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15876389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, 2-pokojowe 27536476 15876389 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ul. Stawowej w Opolu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji oddanej do użytku w 2026 roku i daje możliwość aranżacji wnętrza według własn...

Opole (Szczepanowice) (Opolskie, gm. Opole)

510 000 PLN (12 143 zł/m2)

2
1
42 m2
2026