• Nieruchomości woj. Opolskie
 

na sprzedaż Opolskie Kazimierz

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kazimierz

Znaleźliśmy 1,103 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Opolskie

15885038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716134 15885038 Działka 1000 m² - Gotowa pod Twój nowy dom w otoczeniu naturySzukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a trawa pod bosymi stopami jest bardziej zielona?Oto działka 1000 m² w Krasowicach!Z jednej strony blisko miasta, z drugiej las, łąki i ś...

Krasowice (Opolskie, gm. Namysłów)

75 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15888645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819217 15888645 Na sprzedaż wyjątkowe, gustownie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 100 m² , usytuowane na parterze kamienicy w centrum miasta . Lokal łączy w sobie komfort mieszkania w sercu miasta z ciszą i spokojem, które zapewnia wewnętrzne po...

Leśnica (Opolskie, gm. Leśnica)

380 000 PLN (3 800 zł/m2)

4
-
100 m2
-
15853442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27050892 15853442 Lokal handlowo-usługowy w samym sercu Niemodlina – ul. Rynek 111,27 m² WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 111,27 m², położony w ścisłym centrum miasta. Doskonała lokalizacja – w bezpośrednim sąsiedztwie punktów ...

Niemodlin (Opolskie, gm. Niemodlin)

379 000 PLN (3 406 zł/m2)

1
-
111.27 m2
-
15687423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23964404 15687423 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego nowoczesnego domu wolnostojącego wykończonego w wysokim standardzie !Opiekun oferty:Marta Woźniczka-Opuchliktel. 602 101 602Najważniejsze informacje:- Działka o powierzchni 1553 m2- Pompa ciepła geoter...

Makowice (Opolskie, gm. Skoroszyce)

1 880 000 PLN (9 353 zł/m2)

5
2
201 m2
2019
15870824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27440641 15870824 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem – Atlantis Prestige Park, OpoleSzukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetne doświetlenie? Ta oferta w prestiżowej inwes...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

707 041 PLN (11 404 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15877906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27584938 15877906 Dom 160 m² na dużej działce 13 arów - Zalesie Śląskie Na sprzedaż dom o powierzchni około 160 m², położony na przestronnej działce o wielkości 13 arów, w spokojnej i zielonej części Zalesia Śląskiego, przy ...

Leśnica (Zalesie śląskie) (Opolskie, gm. Leśnica)

330 000 PLN (2 115 zł/m2)

6
-
156 m2
-
15848842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26949109 15848842 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowany w dzielnicy Zaodrze w Opolu przy ul. Nowowiejskiego. Nieruchomość znajdującą się na parterze stanowi apartament o pow. 63,76 m2 + taras 23,22 m2 +&amp...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

860 000 PLN (13 651 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15841519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26791425 15841519  Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem Atlantis Prestige Park 3.207Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m² z dużym balkonem 13,90 m², położone na nowoczesnym osiedlu Atlantis Prestige ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

642 850 PLN (11 688 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15862976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27235151 15862976 NOWA OFERTA Moszczanka Góry OpawskieSzukasz miejsca z klimatem, ciszą i widokiem, który koi skołatane nerwy po pracy? Ta nieruchomość w Moszczance, u podnóża Gór Opawskich, to idealna propozycja dla kogoś, kto chce stworzyć swój wymarzony dom dokła...

Moszczanka (Opolskie, gm. Prudnik)

349 000 PLN (2 327 zł/m2)

3
-
150 m2
1956
15710102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24371288 15710102 Na sprzedaż Willa wraz Z PRAWOMOCNYM pozwoleniem na przebudowę obiektu na obiekt mieszkalno - usługowy. Budynek znajduje się przy ul. Opolskiej 28 w Niemodlinie posadowiony na działce o powierzchni 2065 m2. Opis obiektu:Wolnostojący, czterokondygnacy...

Niemodlin (Opolskie, gm. Niemodlin)

1 299 000 PLN (1 274 zł/m2)

1
-
1019.9 m2
-
15737762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24890930 15737762 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 55 m2, zlokalizowanego w Krapkowicach - Otmęcie!Mieszkanie znajduje się na parterze, niskiego, ocieplonego i zadbanego bloku.Mieszkanie składa ...

Krapkowice (Otmęt) (Opolskie, gm. Krapkowice)

329 000 PLN (5 984 zł/m2)

3
-
54.98 m2
-
15647171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23229396 15647171 Na sprzedaż zabudowana działka o powierzchni 14 348 m2 (1,4348 ha) Działka o numerze 6351 znajduje się we wsi Niezdrowice, gmina Ujazd w odległości 2,5 km od Rudzińca. Ciekawa lokalizacja w otoczeniu lasu, brak bezpośredniego sąsiedztwa, wyjątkowo z...

Niezdrowice (Opolskie, gm. Ujazd)

872 000 PLN

-
-
14348 m2
-